Kalibracja telewizora a moduł CI+

bogbrush

New member
Cześć,

Ostatnio zdecydowałem się na kalibrację TV i skonfigurowanie dwóch profili (isf dzień / isf noc) - dla każdego wejścia. Generalnie wszystko ok, wszędzie profile działają jak należy tylko nie w trybie telewizji oglądanej przez moduł CI+ - tu po prostu nie działają skalibrowane profile, kopiowanie ustawień ponownie na wszystkie wejścia nic nie dało.

Macie może pomysł jak rozwiązać problem

Pozdrawiam,
 

accu

New member
Bez reklam
Cześć,

Ostatnio zdecydowałem się na kalibrację TV i skonfigurowanie dwóch profili (isf dzień / isf noc) - dla każdego wejścia. Generalnie wszystko ok, wszędzie profile działają jak należy tylko nie w trybie telewizji oglądanej przez moduł CI+ - tu po prostu nie działają skalibrowane profile, kopiowanie ustawień ponownie na wszystkie wejścia nic nie dało.

Macie może pomysł jak rozwiązać problem

Pozdrawiam,

Witam uprzejmie,
Złoty medal olimpijski Kamila Stocha:krol: .
W moim telewizorze wartości nastaw jednego profilu ustawiłbym w trybie obrazu : Osobisty ,
wartości nastaw drugiego profilu ustawiłbym w trybie obrazu : Własne .

Natomiast w telewizorze firmy Panasonic można w trybie : Ustawienia własne i w trybie : Profesjonalny 1/2 , można
ustawić poszczególne wartości nastaw i dodatkowo dostosować pozycję : Ustawienia zaawansowane.
Ustawienia w trybie : Ustawienia własne lub trybie : Profesjonalny 1/2 można zapisywać dla
każdego wejścia .
Tryb Profesjonalny 1/2 można uruchomić , gdy pozycja Tryb profesjonalny w menu : Konfiguracja wybierze się opcję : włączony.
Myślę więc , że śmiało w telewizorze Panasonic można w trybie : Ustawienia własne , wprowadzić wartości nastaw jednego profilu isf noc(bardziej przydatnego) , lub drugiego profilu isf dzień .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

bogbrush

New member
Accu,

Dzięki spróbuje przepisać ustawienia z isf noc do profilu własne, choć wcześniej próbowałem i niestety wszystkich ustawień nie dało się wprowadzić.

Dam znać,
Pozdrawiam
b
 
Do góry