kalibracja H/K 255-EzSet/EQ bez suba?

Neosternik

New member
Witam.
Powiedzcie mi proszę bo wygląda na to że autokalibracja w H/K 255 jest nie możliwa jeśli sie nie posiada suba??Dlaczego tak jest?czy jeśli ktos ma zestaw 5.0 to już z tej opcji nie skożysta i wszystko trzeba ustawiać w manualu?
Pozdrawiam
I jeszcze jedno pytanko.Jak sprawdzić jaką sie ma wersje softu??
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Bez suba nie pójdzie, bo jest on nieodzowny przy zdejmowaniu z kolumn basu i kierowaniu go na sub.

Press 1-2-3-0-OK on the remote control. Your receiver's display will show its software version.
 

Neosternik

New member
Potwierdzam,kalibracja przy 5 głośnikach bez suba jest możliwa:)
Mam teraz inny dylemat,ampli po kalibracji ma dość dużą różnice pomiędzy głośnikami frontowymi,gdy chodzi na stereo 5 Channel,gra bosko,ale jak dam na 2 channel,to jeden front prawie nie gra.Jak zrobić żęby przy przełączeniu na 2 Channel grały oba fronty równo??
Pozdrawiam
 

Neosternik

New member
Racja,źle był ustawiony mikrofon do kalibracji,teraz po ponownej mam fronty tak samo,surround różnica 1db.Jest miodnie:)Teraz sluchanie to poezja dla duszy i ciała,dreszczyki i dzwięki których wcześniej nie było slychać.Efekt taki jakby sie sluchawki miało założone,a dzwięk grał w głowie:)
Pozdrawiam;)
 

marmat

New member
Jak nie jest możliwa bez suba , robiłem to już kilka razy tzn 3 krotnie bo tyle razy wgrywałem firmware i zawsze się kalibruje .
 
Do góry