Kable podtynkowo

fostex

New member
Jestem tuż przed remontem..mam pytanie czy będzie przeszkadzało jeśli w rurce podtynkowej puszczę obok siebie kabel zasilający TV (gniazdo energi elektrycznej jest przy listwie przypodłogowej), kabel EURO łączący TV i DVD, Kabel HDMI łączący TV i PS3, oraz kaber RCA łączący TV i wzmacniacz oraz kabel antenowy? Innymi słowy czy nie będzie zakłuceń sygnału?
 

witusb24

New member
ja tak mam.w jednym korytku.tylko u mnie kabel hdmi łączy komputer z amplitunerem i z amplitunera idzie drugi kabel hdmi do tv(w jednym korytku mam hdmi,antenowy i optyczny nie używany).I mam problem bo żeby oglądać tv naziemną muszę wyłączać komputer bo mam zakłócenia.Z włączonym komputerem połowa kanałów działa połowa nie.I nie ma tu powtarzalności odnośnie kanałów które działaja.Nie mam żadnego wzmacniacza antenowego a kable zwykłe po 35-50 PLn z ME(i tu pewnie tkwi problem)
 

fostex

New member
Szubert jakich kabli używasz? ja też mam tanizne iboje się efektów ubocznych...jedyny konkretniejszy kabel który planuję nabyć to RCA ale między wzmacniaczem a CD więc pominie korytko podtynkowe
 

szubert

New member
Hdmi - vivanco
Antenowy - triset 113
Euro - teraz już nie używam ale kiedyś używałem jakiegos najtańszego i nie było problemu
Kabel zasilający - oryginalny z tv
Kabel optyczny - jakiś najtańszy - był w zestawie z głośnikami więc najwyższych lotów raczej nie jest
 
Ostatnia edycja:

rafix01

Member
Bez reklam
prosty sposób to zawinąć kable w aluminiową folię taką srebrną do pakowania ... jednak to lekka fuszerka :)
 
Do góry