kable HDMI jaki wybrać?

piotras83

New member
długość kabla 1,5 m myślę ze styknie, amplituner to denon 1906
tv podpięty do nbox N-ki ..
no i nie wiem jakimi kabelkami to spiąć aby ładnie grało i świeciło :) ?
 

JackS.

New member
Bez reklam

Świetna cena ;-)

Kabel ze złomu, bo o czym innym może świadczyć opis "Każdy towar wystawiony na naszej aukcji podlega 3 miesięcznej gwarancji" i to w sytuacji, gdy sprzedawcą jest ponoć legalnie działająca firma. Cena transportu 20 (lub 24 zł w zależności od tego czy przesyłka jest pobraniowa, czy też zapłaciłeś z góry) obowiązuje tylko przy zamawianiu jednej sztuki kabla. Każdy następny kabel w przesyłce, to wzrost "ceny transportu" o 6 zł.

W ten sprytny sposób jeśli kabel rozleci Ci się w rękach przy odbiorze i będziesz chciał skorzystać z 10-dniowego prawa do rezygnacji z zakupu zwrócą Ci w majestacie prawa 1 zł z tych 20 (lub 24 ). które na kabel wydałeś.
 

tomud

New member
No kazdy kombinuje jak moze :) 1 zl przyciaga uwage, ale musza na czyms zarobic to zarabiaja na dodatkowych kosztach o ktorych klient nie mysli.

Co do kabla to tam zaraz ze zlomu :) jak wiekszosc tani chinczyk, ale jak jest sprawny i nie bedzie sie go czesto wyginac i przepinac to dzialac bedzie. Ale mimo wszystko to sumarycznie nalezy sie zastanowic i policzyc bo ten kabel tak na prawde nie kosztuje 1zl :) moze taniej znajdzie sie w okolicznym sklepie.

Sam mam podobnego chinczyka 5m kupionego w "leroy merlin" i dziala bo dzialac musi :)

Mozna oczywiscie kupic jakis solidniej wykonany z dobrej jakosci zlaczami, ale tez nie ma co przesadzac i wierzyc w jakies bajki o cudownych wlasciwosciach kabli przeplacajac przy tym 10000% (zreszta tez produkowane u najtanszego chinczyka, lub skladane w piwnicy z koszulek termokurczliwych, wezy ogrodowych itp.) :)
 
Ostatnia edycja:

marcinmsm

New member
nie dokonca jest tak jak piszesz powyzej.. u mnie sie okazalo ze dzialac nie musi... ja kupilem ps3, podlaczylem go kablem hdmi do tv ( wygrzebalem z pudla z kablami, nawet nie wiem skad go mialem) i bylo ok, nie dawno kupilem amp marantza i tym samym kablem chcialem polaczyc amp z tv i juz nie dziala w tym zestawieniu, musialem jechac i kupic inny, aczkolwiek juz ten sam tani chinski kabel w polaczeniu amp ps3 dziala bez zarzutu
 

tomud

New member
nie dokonca jest tak jak piszesz powyzej.. u mnie sie okazalo ze dzialac nie musi... ja kupilem ps3, podlaczylem go kablem hdmi do tv ( wygrzebalem z pudla z kablami, nawet nie wiem skad go mialem) i bylo ok, nie dawno kupilem amp marantza i tym samym kablem chcialem polaczyc amp z tv i juz nie dziala w tym zestawieniu, musialem jechac i kupic inny, aczkolwiek juz ten sam tani chinski kabel w polaczeniu amp ps3 dziala bez zarzutu

To musi byc uwalony albo nie ma polaczonych wszystkich pinow pomiedzy zlaczami (Prawde mowiac nigdy nie testowalem jak sie sprzet zachowuje jak brakuje np. sygnalow DDC lub CEC - ale to moze byc przyczyna... bo TMDS musi byc inaczej by obrazu na 100% nie bylo)... Kabel to kabel :)

Ja osobiscie staram sie nie przeplacac za tego typu kable, ale tez staram sie zwracac uwage na wykonanie (zwlaszcza zlacz). Wszelkie kable "super hiper" w pudelkach wylozonych aksamitem omijam z daleka ;) bo to sciema dla tych co nie maja z kasa co robic :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry