Kable głośnikowe

darekguma

New member
Bez reklam
Witam, Wiem że temat kabli głośnikowych to temat rzeka. Zastanawiam się nad zmianą kabli w moim zestawie (jak w sygnaturce), zdaje sobie sprawę że mój zestaw należy do przeciętnych zestawów i tu rodzi sie pytanie, czy warto i czy coś to zmieni. Kable jakie teraz mam podłączone to zwykłe z miedzi beztlenowej 2,5 na froncie i centralu i 1,5 na tyłach. Może ktoś z Szanownych Kolegów już takie zmiany zrobił na podobnym sprzęcie i podzieli się wrażeniami. Chcę uzyskać więcej szczegółów w filmie, o ile to możliwe do uzyskania przez zmianę kabli i przy tych kolumnach. Jeżeli Uważacie że, lepiej zainwestować w inne kolumny podobnej klasy i przedziału cenowego to proszę pisać. Dzięki. Pozdrawiam.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Sprzęt nie jest aż taki zły ,jasne ze jest sens zmiany kabli ,oczywiście poprawa dźwięku będzie mniejsza niż w przypadku wymiany kolumn ,no ale i tak warto
Myślę że cena ok.15zł za metr jest do zaakceptowania ,na początku proponuję wymienić kable od głośników frontowych
Qed robi fajne kable podobnie Real - to z nowych ,można też fajne używane wyrwać na Allegro w dobrej cenie
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To ja może się podepnę ;) Posiadam altusy 110 i drugie mniejsze unitry 40 czy w takich głośnikach będzie miało większe znaczenie użycia markowych kabli - czy wystarcza takie? ;) Kable głośnikowe[/QUOTE
kwestia ile ma sie kasy na to - dla jednego to wystarczy a dla innego nie... ja nawet jak mialem duzo ,duzo slabszy zestaw to na tylach mialem lepszy kabel niz ty na frontach ale to tak jak mowie wszystko kwestia gustu i portfela..
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Witam, Wiem że temat kabli głośnikowych to temat rzeka. Zastanawiam się nad zmianą kabli w moim zestawie (jak w sygnaturce), zdaje sobie sprawę że mój zestaw należy do przeciętnych zestawów i tu rodzi sie pytanie, czy warto i czy coś to zmieni. Kable jakie teraz mam podłączone to zwykłe z miedzi beztlenowej 2,5 na froncie i centralu i 1,5 na tyłach. Może ktoś z Szanownych Kolegów już takie zmiany zrobił na podobnym sprzęcie i podzieli się wrażeniami. Chcę uzyskać więcej szczegółów w filmie, o ile to możliwe do uzyskania przez zmianę kabli i przy tych kolumnach. Jeżeli Uważacie że, lepiej zainwestować w inne kolumny podobnej klasy i przedziału cenowego to proszę pisać. Dzięki. Pozdrawiam.
jak cię interesują odcinki 2*2m CHORD CARNIVAL SILVERSCREN w konfekcji VITALCO-banany za 162pln to proszę bardzo.Będę w listwy wkładał kabelki i 2m mam za krótko, ale następne też biorę te same bo do 40-50pln ja lepszych nie widzę.A po za tym mi pasują.
 
Do góry