Kable - do słuchawek

aerO^

New member
Witam potrzebuję paru przedłużaczy słuchawkowych pod PC(chodzi mi o to jakie marki polecacie i jak one się nazywają, bo szczerze mówiąc to nawet nie wiem jak je wyszukać, byłbym wdzięczny za wskazanie konkretnych produktów) oto lista:
1.Przedłużacz kabla 3.5mm>3.5mm ok 3-4m + przejściówka z 3.5mm>6.3mm(do Monster Beats Pro)
2.Podwójny przedłużacz 3.5mm>3.5mm dla mikrofonu i słuchawek(też 3-4m) + 2 przejściówki 3.5mm>6.3mm(Do Sennheiser PC330) Taki jak ten mój, który już mi się wysłużył przez te lata:

Chciałbym jeszcze się dowiedzieć czy warto przepłacać za kable słuchawkowe? Mógłby ktoś mi wyjaśnić?(Te przejściówki są potrzebne do karty Xonar Essence STX)
PS.Czy przez stosowanie takich przedłużaczy i przejściówek nie traci się na jakości? Szczerze mówiąc na razie nie zauważyłem jakiejś utraty dźwięku przy obecnej konfiguracji, raz podłączając bezpośrednio do amplitunera, a raz do komputera przez ten już stary przedłużacz, który był dołączony kiedyś do starych steelseries 5h.
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
zacznijmy od tego że bardzo ciężko dostać(w naszym kraju wręcz niemożliwe) dobrej jakości gniazdo na jack 3.5mm......
 
Do góry