Kabel Mogami Quadlink + Velodyne CHT10Q + Yamaha 2067

Vaderus

New member
Bez reklam
Czy ktoś zna kable Mogami Quadlink ?
Został mi taki zaproponowany do połączenia suba Velodyne CHT-10Q z ampli Yamaha RX-V2067 (2m - równowartość 60€ + 5€ za każdy kolejny metr).

Z góry dziękuję za wszelkie opinie i informacje.
 

piotr818

New member
Bez reklam
To przyzwoity kabel dla wymagających ale nie bardzo mogę zrozumieć Twoje założenie w inwestycje przy zestawie który posiadasz. Przyzwoity budżetowy amplituner, niezły sub nadający się do muzyki, słabe kolumny pamiętaj to tylko budżetówka i kablem na tym poziomie sprzętowym nic nie zyskujesz w jakości.
pozdrawiam
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Po prostu taki kabel mam "w pakiecie" z subem i po prostu chciałem wiedzieć o nim coś wiecej. Dzięki za pozostale zupelnie zbedne opinie na w ogole niezadane pytanie!

Coś wiecej ktoś wie dokładniej o tych kablach?

Dla ułatwienia: tak, jestem wymagający co do jakości dźwięku i pytam tu tylko o kabel.
Resztę sprzętu już mam i jestem z niego zadowolony i nie oczekuje opinii o nim :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bieniu21

New member
Kabel dobry, ale wystarczy Ci tańszy ( np. KLOTZ LA GRANGE) i nie zauważysz różnicy:)
pozdr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Vaderus

New member
Bez reklam
Cytuję sam siebie (z konieczności): "Po prostu taki kabel mam "w pakiecie" z subem i po prostu chciałem wiedzieć o nim coś wiecej."

Rozumiem zatem, że kabelek jest super i napewno zagra mi ładnie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

darekguma

New member
Bez reklam
Podzielsie wrażeniami z odsluchu, jak spisuje sie w muzyce bo w kinie na pewno jest super.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Vaderus

New member
Bez reklam
Jest już Velodynek :)
Zabawa w ustawianie, trzęsienie ścianami i testowanie sąsiadów oficjalnie rozpoczęta :)
Narazie jest lepiej niż się spodziewałem...
Wiecej wrażeń za jakiś czas....
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Velodyne nadal sprawuje się doskonale :)
Co do kabla, to czekając na Mogami miałem od dystrybutora kabel Prefer MGK-15 - grał ładnie ale Mogami (wierzcie lub nie) gra ładniej. Sam nie za bardzo wierzę w kable ale niestety, słyszę że przez Mogami bas jest subtelniejszy, delikatniejszy i jednocześnie z większą dynamiką. Nie zamierzam wdawać się w dyskusje o kablach - piszę co słyszę :)
Podsumowując - pełnia szczęścia - zaspokojony w 110%
 
Do góry