Kabel HDMI do ps3

bandzlor

New member
Witam!
Zastanawiam się czy jest warto inwestować w "droższy" kabelek, przeszukiwałem trochę fora itp i opinie są podzielone, dużo zależy do jakiego TV będzie podłączone. Ps3 mam podłączone do sony kdl 46x3500 poprzez jakiś "no name" kabel który dostałem kiedyś razem z grafa 9800gx2 no i ogólnie wszystko wygląda dobrze, ale i tak muszę zakupić dodatkowy kabelek do N-ki bo prawdopodobnie w zestawie takiego kabla nie będzie :D I teraz mam dylemat czy warto inwestować w kabel za 200zl czy wystarczy jakiś zwykły za 50zl:hmm:
 

Bambolo82

Banned
Absolutnie nie warto inwestować, bo to łącze cyfrowe. Oby tylko miał przepustowość standardu 1.3.

Ja mam taki za 19 zł z Allegro. Ma wszystko. Nawet dławiki ferrytowe na obu końcach.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie ma po co przepłacać.

Ja mam zwykły kabel nawet nie 1.3 (albo o tym nie wiem :) ) i wszystko jest OK.

Pozdrawiam,
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja miałem porównanie :) Kupiłem kabelek za jakies 40 zł kolega świecie przekonany ze taki za 250 bedzie lepszy kupił go :shock: :D Wiec musiałem to zobaczyc na własne oczy ,ten drogi faktycznie prezentuje sie super i na tym koniec hehe obraz identyczny na obu :rolleyes:
 

vidi21

New member
tyle ze czasem mozna kupic za pare zloty taki szajs, ze po prostu nie bedzie dzialal i kasa wydana. lepiej wydac to 40-50 zl i miec pewnosc. na pewno nie warto kupowac kabli 100 zl +. to zupelnie bez sensu (nie ma mozliwosci poprawy obrazy- hdmi dziala albo nie dziala, nie ma zmian jakosciowych)
 

piotr75t

New member
kabel hdmi

witam. mam pytanie czy przez kabel hdmi jest przesyłany dżwięk?
podłączyłem pcta do lcd i obraz jest ale niestety niema głosu.
 

bandzlor

New member
piotr75t napisał:
witam. mam pytanie czy przez kabel hdmi jest przesyłany dżwięk?
podłączyłem pcta do lcd i obraz jest ale niestety niema głosu.

Dzwiek jest przesylany ale co do pc to pewnie masz go podlaczonego z karty graficznej ktora nie wysyla dzwieku :) ja mam tak samo u siebie ze kablelkiem hdmi pociagniety obraz do lcd a dodatkowo chinche-jack z drugiej karty muzycznej do wzmaka
 

bandzlor

New member
moj blad wtedy,poszmeralem troche i juz te nowsze grafy posiadaj dekoder audio i trzeba karte dzwiekowa polaczyc z karta graficzna i wtedy za pomoca kabelka HDMI mozesz przeslac obraz z dzwiekiem
 

k0val

New member
Masta_J napisał:
Warto, miałem taki w domu swego czasu - tzw. full opcja :)

Pozdrawiam,
ok to fajnie ,podoba mi sie pudełko od tego kabla :Dale wiadomo nie wszystko złoto co sie świeci .Czasami w super opakowaniach sprzedają kable po 5 zł
 
Do góry