Kabel HDMI do PlayStation 3

HxCiviPUNK

New member
Chce kupic kabel HDMI do PS3, i nie wiem czy kupic jakis tańszy, czy dołozyć. Plej bedzie podpiety do tv Panasonic TX-26LX52F (HD Ready) Zastanawiałem się nad kablem Logitech'a
Kod:
http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/playstation_3/devices/266&cl=us,en
Dobry wybór, czy moze kupic coś tanszego?? Aha, i kabel mniej wiecej o długości 2-3 m.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Jadę na mrs 3m za 80zł i czasami mam jakieś jakby zakłócenia, ale nie wiem czy nie jest to spowodowane tym że wszystkie kable mam puszczone jedną wiązką, niebawem potestuje droższe kable bo musze i tak nowy kupić. Podzielę się wrażeniami.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Dziś byłem w sklepie po hdmi , zaproponowano mi tech linka za 130, supra 200zl i wireworld 200zl. Podobno na drozszych widac różnicę, jutro postaram się o tym przekonać, Zobaczymy ile prawdy w gadce sprzedawcy;)
 

babojagolak

New member
I co jest jakas roznica ?
Mam zamiar podlaczyc ps3 pod lcd 32 samsunga hd ready,czytalem za na niektorych kablach obraz moze zwalniac przy grach w full hd ???
Prosze o prosta odpowiedz kabel za 30 zl czy 100 zl:confused:
 

brx

New member
Ja mam kabelki za 50 zeta i nic im zarzucić nie mogę. Sam sprzedawca stwierdził, że nie jestem w stanie zauważyć różnicy pomiędzy tymi a droższymi.
 

des3

New member
Ja mam kabel HDMI Philips-a za 10euro czyli w przyblizeniu za 35 zł. Sąsiad ma kabelek Sony za 120zł podlaczyłem PS3 na jednym i drugim przewodzie i szczerze nie zauwazyłem róźnicy.
 

johnwoo

New member
Ja mam kabel 1,5m za 30 zł z dwoma filtrami i jak dla mnie obraz jest miodzio na 37 calowej plazmie :) Kupione w małym sklepie z antenami i innymi częściami RTV. W MM najtańszy był za 50 zł... Zdzierstwo...
 
Do góry