Kabel HDMI 9 m

VanS

New member
Cześć!

Mam pytanie jaki kabel HDMI 9 metrowy polecacie? Potrzebuję podłączyć do projektora FULL HD (nie ma 4k). W sklepach wszyscy mi polecają kabel światłodowy za ok 1000 zł. Zastanawiam się czy faktycznie jest sens płacić tak duże pieniądze :)
 

Nikodem19

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cześć!

Mam pytanie jaki kabel HDMI 9 metrowy polecacie? Potrzebuję podłączyć do projektora FULL HD (nie ma 4k). W sklepach wszyscy mi polecają kabel światłodowy za ok 1000 zł. Zastanawiam się czy faktycznie jest sens płacić tak duże pieniądze :)




A M A Z O N.de HDMI OPTYCZNY 10 mb - ok 50 euro
 

miroski

Member
Nawet jak nie używasz 4K to i tak wybierz kabel o przepustowośći 18Gb/s. Ja również polecam optyczny z amazonu. Kupiłem popularny Atzebe i oczywiście działa jednak mam dwie uwagi dla potencjalnych kupujących. Nie wiem czy to jest związane każdym optycznym hdmi. Kabel jest zadziwiająco cienki ale jednocześnie dość sztywny. Promień gięcia jest dużo większy niż w zwykłych przez co trudniej go poprowadzić w płytkich listwach z narożnikami. Połączenie z projektorem nie jest natychmiastowe, zajmuje kilka sekund, zapewne przez wbudowaną elektronikę.
 
Do góry