Kabel HDMI 10-15m

darekguma

New member
Bez reklam
Witam.Proszę o polecenie mi kabla hdmi w miare taniego,sprawdzonego do użytku domowego 10-15 metrów. Chcę podłączyć kompa pod tv do oglądania filmów HD.Prosze jak można o linki.Dzieki za odp.Pozdrawiam Darek
 
kable HDMI

darekguma napisał:
Witam.Proszę o polecenie mi kabla hdmi w miare taniego,sprawdzonego do użytku domowego 10-15 metrów. Chcę podłączyć kompa pod tv do oglądania filmów HD.Prosze jak można o linki.Dzieki za odp.Pozdrawiam Darek

polecam kable HDMI SCP :Structured Cable Products, znajdziesz w googlach, jest dystrybutor w Polsce, mają długości HDMI do 30m i działają. 15m nie ma problemu, sprawdzone. Dobra jest też Supra.
 
Minęły ponad 3 lata od ostatniego postu.
Jak się sprawa ma obecnie, jeśli chodzi o kable HDMI 15 metrów?

Czy kabel Prolink Exclusive w cenie 179zł powinien być wystarczająco dobry?
Więcej niż 200zł nie wydam, a być może udałoby się znaleźć coś podobnego w cenie 100-150zł?
Bardzo proszę osoby, które używają 15m kabla HDMI o ewentualne podanie namiarów na inny przyzwoity model kabla w sprawdzonym sklepie internetowym.
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Minęły ponad 3 lata od ostatniego postu.
Jak się sprawa ma obecnie, jeśli chodzi o kable HDMI 15 metrów?

Czy kabel Prolink Exclusive w cenie 179zł powinien być wystarczająco dobry?
Więcej niż 200zł nie wydam, a być może udałoby się znaleźć coś podobnego w cenie 100-150zł?
Bardzo proszę osoby, które używają 15m kabla HDMI o ewentualne podanie namiarów na inny przyzwoity model kabla w sprawdzonym sklepie internetowym.

Ma się tak, że nadal jest to problem. Sposobem jest albo repeter albo przedłużanie za pośrednictwem skrętki (do max. Ok. 50m).
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Ja też. Problem polega na tym że są sytuacje kiedy rwie i to czasem bez powodu. Znam przypadki że nawet i 20m działało.
 
Do góry