JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

devv

New member
jako nowa osoba w klubie witam wszystkich :)
przeczytałem wszystkie strony dotyczące tego tematu i z tego co mogę wywnioskować po waszych postach...to jest to chyba obecnie najlepszy dostępny LCD (32'')
Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu własnie lcd, beda to dokładnie 32 cale..., bedzie wspołpracował z laptopem oraz amplitunerem i dvd, ogległość ok 2,5 (no powiedzmy 3 m. max)
podsumowując:
czy jest coś lepszego na chwilę obecną, jeśli chodzi o lcd 32''?

pozdrawiam !
 

Mystik

New member
Witam wszystkich w swoim pierwszym poscie.
Na wstępie chciałem Wam wszystkim podziękować za tę kopalnię wiedzy, którą tu "drążycie". Troszkę trwało zanim się przez to wszystko przebiłem, ale nie żałuję :D
Ale do rzeczy.
Czy jest miejsce w internecie, gdzie można podejrzeć lub ściągnąć instrukcję obsługi do powyższego tego JVC-a?

Stojąc przed wyborem lubię wiedzieć czego się spodziewać. A jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach.

Pozdrawiam.
 

Holt_

New member
Bez reklam
Mystik napisał:
Witam wszystkich w swoim pierwszym poscie.
Na wstępie chciałem Wam wszystkim podziękować za tę kopalnię wiedzy, którą tu "drążycie". Troszkę trwało zanim się przez to wszystko przebiłem, ale nie żałuję :D
Ale do rzeczy.
Czy jest miejsce w internecie, gdzie można podejrzeć lub ściągnąć instrukcję obsługi do powyższego tego JVC-a?

Stojąc przed wyborem lubię wiedzieć czego się spodziewać. A jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach.

Pozdrawiam.

http://www.jvc.pl/files/instruction_manual/lt-32p80,_37p80,_42p80.pdf
 

micwyc

New member
Odsyłam

Witam
Dzisiaj dostałem 32P80.
Niestety po 2 minutach wysiadła wizja i nastała ciemność.:( :( :(
Po odczekaniu sytuacja się powtarza.
W sklepie mówią, że to był ostatni egzemplarz w hurtowni, więc "może wysłali Panu zepsuty"?!?!?
Dacie wiarę??? Pakuję i wysyłam, mają odesłać kaskę.
Czy można sprawdzić czy konkretny telewizor był już naprawiany w serwisie?

Pzdr
 

reters

New member
O kurcze to nie ciekawie masz.Niestety w dzisiejszych czasach i naszym rynku nawet tv za 10000zl nie gwarantuje ze nie zepsuje sie po paru godzinach pracy itp.Tak to juz jest.. trafi sie na jakis wadliwy model i puzniej sa takie problemy.Odsylaj i niech ci zwracaja kase.Moja rada jest taka zebys wziol inny p80 bo uwierz mi ten tv jest naprawde dobry,ty poprostu trafiles na wadliwy egzemplarz.
 

ben07

New member
Kalibracja P80

Własnie zakupiłem telewizor JVC 37P80 - do tego zakupu przekonały mnie posty na tym forum. Mam jeden prolem - jak prawidłowo skalibrowac ten telewizor. Nie mam mozliwości wynajecia odpowiedniej firmy do kalibracji , a w okolicy nikt nie swiadczy takiej usługi. Mam goraca prosbe do Kikiego i Mosca - jak dokonac kalibracji JVC w warunkach domowych - na jakich nastawieniach ten telewizor najlepiej radzi sobie z sygnałem SD. Jażeli możecie to podajcie swoje ustawienia. Będę zobowiązany.

Pozdrawiam:)
 

ben07

New member
Kalibracja JVC 37P80

Własnie zakupiłem telewizor JVC 37P80 - do tego zakupu przekonały mnie posty na tym forum. Mam jeden pro blem - jak prawidłowo skalibrowac ten telewizor. Nie mam mozliwości wynajecia odpowiedniej firmy do kalibracji , a w okolicy nikt nie swiadczy takiej usługi. Mam goraca prosbe do Kikiego i Mosca oraz do inych użytkowników P80- jak prawidłowo dokonac kalibracji JVC w warunkach domowych - na jakich nastawieniach ten telewizor najlepiej radzi sobie z sygnałem SD. Jażeli możecie to podajcie swoje ustawienia. Będę zobowiązany.

Pozdrawiam :)
 

kleobobi

New member
ben07 napisał:
Własnie zakupiłem telewizor JVC 37P80 - do tego zakupu przekonały mnie posty na tym forum. Mam jeden prolem - jak prawidłowo skalibrowac ten telewizor. Nie mam mozliwości wynajecia odpowiedniej firmy do kalibracji , a w okolicy nikt nie swiadczy takiej usługi. Mam goraca prosbe do Kikiego i Mosca - jak dokonac kalibracji JVC w warunkach domowych - na jakich nastawieniach ten telewizor najlepiej radzi sobie z sygnałem SD. Jażeli możecie to podajcie swoje ustawienia. Będę zobowiązany.

Pozdrawiam:)
Witam moge pomoc w kalibracji mi pomogl kiki od niego mialem 37P80 .nr tel 600244000
 

ArieLoOoPL

New member
witam,
jestem zainteresowany kupnem tego tv, aczkolwiek musze jeszcze wykombinować kase od mamy :p , ale mniejsza z tym....
ma ktoś podłączoną konsole ps3 do tego tv.?
jestem bardoz Ciekawy jak wyglądaja gry i wgl.....
i jaką wersje hdmi ma ten tv.?
 

pabloosa

New member
Gdzie można zobaczyć P80 w Warszawie

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem zainteresowany kupnem P 80 37. Jeżeli ktoś z czytelników może podać mi namiary gdzie można zobaczyć ten TV w Warszawie będę wdzięczny. P.s. (W żadnym Saturnie ani MM nie posiadają tego cacka) Przy okazji chciałbym zapytać użytkowników tego TV co do odległości ekranu od miejsca siedzenia. Oglądałem oczywiście tabele odległości w stosunku do posiadanego sygnału, czytałem wszystkie posty, ale zycie zyciem:) Odległość to 3m sygnał 70% cyfrowy polsat, reszta DVD+Xbox 360.Proszę o sugestje co do przekątnej(na razie rozważam zakup 37, w porywach do 42).Z góry dziękuję za odpowiedż.
 
Ostatnia edycja:

Zoltyy

New member
pabloosa napisał:
(na razie rozważam zakup 37, w porywach do 42).Z góry dziękuję za odpowiedż.

To kwestia indywidualna - dzisiaj po prezentacji został u mnie 37" P80; 42" Plazma była zbyt duża. Jest małe ale - przesiadałem się z 21" CRT. Ogladałem TV z 2.5m i jest OK, ale znacznie lepiej jest z 4m.
Powodzenia
 

Zoltyy

New member
mosca napisał:
Zauważyłem dziwną przypadłość w moim LT-37P80. W formacie 16:9 (nie rozszerzonym) na kanałach SD (HD ani DVD jeszcze nie badałem) mniej więcej na samym środku ekranu obraz się załamuje. To znaczy w tym miejscu obraz ulega spłaszczeniu i następnie rozciąga się. Widziałem to na kilku kanałach. Nie jest to widoczne od razu. Trzeba się przyglądnąć. Efekt ten występuje tylko i wyłącznie w trybie formatowania 16:9. Czy to możliwe, że mój TV jest wadliwy????
Mam to samo - TTTM (Ten Typ Tak Ma)? ;)
 

pafcio

New member
ArieLoOoPL napisał:
witam,
jestem zainteresowany kupnem tego tv, aczkolwiek musze jeszcze wykombinować kase od mamy :p , ale mniejsza z tym....
ma ktoś podłączoną konsole ps3 do tego tv.?
jestem bardoz Ciekawy jak wyglądaja gry i wgl.....
i jaką wersje hdmi ma ten tv.?


Telewizorek gra świetnie we wszystkich konfiguracjach - z sygnałami SD jak również z HD, a z ps3 to poprostu poezja. Mam go od paru dni i jestem bardzo zadowolony z obrazu jaki wyświetla. Szczerze polecam.
 

falcon48

New member
37p80

mam go od niedawna, odbior tylko 100%UPC a więc sygnał tylko SD bardzo dobry, jestem z niego bardzo zadowolony -wg mnie obiektywne testy 37P80 można znaleźć w nr 09/2007 Videomix a 42P80 w ostatnim numerze 10/2007 AudioVideo, wybrałem ponownie JVC bo mam jeszcze ponad 20letni 14cali zwykły TV ktory jest nie do zdarcia i nigdy się dotąd nie zepsuł
 

photosmart

New member
mosca napisał:
U ciebie zniekształceń nie ma bo oglądasz w trybie PANORAMICZNYM. Zmień formatowanie obrazu za pomocą klawisza ZOOM na pilocie na 16:9 i dokładnie się przyglądnij. Z tego co widzę to kilku właścicieli tego modelu ma podobny problem, więc to nie tylko mój model szwankuje. Na szczęście tryb powiększony 16:9 nas ratuje - inaczej nie możnaby było wyświetlić 16:9 na całym ekranie i bez zniekształceń.

czyli rozumiem, że występuje to w ustawieniu zoom (panoramicznym) - czyli jakby oglądanie np. filmu 4:3 w letterboxie (w oryginale z czarnymi pasami u góry i na dole) ale powiększonym na cały ekran - bez zniekształceń obrazu (postaci) ?
Czy dobrze rozumuję ?
może jakaś fotka byłaby mozliwa ?

pozdrawiam

photosmart
 
Do góry