JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

redlum

New member
Bez reklam
w topicku o panasie 32lx70p znalazlem ze ludzie uzywaja powersripa do wymuszenia rodzielczosci 1366x768 (LCD 60Hz) wiec trzeba to robic w dualview bo clone raczej nie pojdzie i wtedy obraz jest najlepszy - za 2 tygodnie bede mial swoj model - wiec pokombinuje i cos dodam od siebie

ogolnie to mnie bardzo dziwi ze w wiekszosci przypadkow lepszy jest obraz po dsubie niz po DVI-HDMI

PS link to tego topicku - moze cos pomoze http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12277&page=55
 

photosmart

New member
jvc i tenis

witam!
to dobry moment by sprawdzić ten tv w akcji ... czy posiadacze tego telewizorka mogliby rzucic okiem na eurosport wieczorem i opisac swoje wrażenia ze smużenia lub jego braku podczas oglądania tenisa ?

myślę, że nie tylko mnie intersuje mnie ten temat

pozdrawiam

photosmart
 

mosca

New member
Jak będzie tenis na jednym z 7 kanałów które niestety na razie posiadam z anteny naziemnej to chętnie podziele się wrażeniami. Chyba jedynie pozostaje mi poczekać na wiadomości sportowe i jakiś news o Radwańskiej :) Jak będę miał w końcu Aster Cyfrowy to z pewnością prześlę moje uwagi co do jakości wyświetlanych sportowych wydarzeń.
 

mosca

New member
Wreszcie pojawił się jakiś alternatywny test telewizorów JVC P80 wraz z porównaniem do modeli, które na pewno wszystkich zainteresują. Jest niestety 1 poważny minus tego artykułu - jest w całości w języku duńskim :) Wygląda na to, że Sony D3000 wraz z Philipsem 7662 dostały lepszą ocenę.

http://www.pcworld.dk/art/8922?page=12


A tutaj bardzo fajne ujęcie wszystkich testowanych modeli przedstawiających ten sam obraz:

http://www.pcworld.dk/modules/davinci/getfile.php?id=13465
 

mosca

New member
Wreszcie pojawił się jakiś alternatywny test telewizorów JVC P80 wraz z porównaniem do modeli, które na pewno wszystkich zainteresują. Jest niestety 1 poważny minus tego artykułu - jest w całości w języku duńskim :) Wygląda na to, że Sony D3000 wraz z Philipsem 7662 dostały lepszą ocenę.

http://www.pcworld.dk/art/8922?page=12


A tutaj bardzo fajne ujęcie wszystkich testowanych modeli przedstawiających ten sam obraz:

http://www.pcworld.dk/modules/davinci/getfile.php?id=13465
 

reters

New member
Na sporcie nie ma zadnego smuzenia itp.Przynajmiej ja takiego czegos nie zauwazylem.Ps:wlasnie ogladam koszykowke i jest elegancko.Na pilce noznej takze ekstra.O czerni nie wspominam bo wiadomo jaka jest:D
 

photosmart

New member
mosca napisał:
Wreszcie pojawił się jakiś alternatywny test telewizorów JVC P80 wraz z porównaniem do modeli, które na pewno wszystkich zainteresują. Jest niestety 1 poważny minus tego artykułu - jest w całości w języku duńskim :) Wygląda na to, że Sony D3000 wraz z Philipsem 7662 dostały lepszą ocenę.

http://www.pcworld.dk/art/8922?page=12

ale z tego co widzę w podsumowaniu przy jakości obrazu JVC ma 5 ... tak jak sony ... philips ma 4 pkt.

a to chyba najważniejsza rubryka w tabelce ... choć i tak najlepszą jest jednak oko
 

rsrs

New member
Jvc

reters napisał:
rsrs moglbys mi powiedziec jak masz podlaczona konsole ps2 do p80? Bo ja mam zwyklym kabelkiem trzy cincze i obraz jest marny sa jakies zaklocenia na literkach,paskach energii itp.Niestety niewiem czy zmiana kabla cos wogule pomoze:???:


Ja mam podłączoną konsolę przez euro złącze. Grałem na razie w GT4 i faktycznie tam gdzie pojawia się cyfra zmiany biegu są takie poziome paski i ogólnie cyfra jest nie wyraźna. Nie wiem jaka może być przyczyna, może kabel a może ustawienia. Spróbuję na ten temat coś poszukać.
Natomiast komputer podpiąłem przez gniazdo PC. Obraz naprawdę ostry i wyraźny mimo, że to tylko 1024X768. Póki co nie kupuję kabla HDMI/DVI, bo obraz przez gniazdo PC jest dla mnie w zupełności wystarczający a z tego co piszą inni forumowicze, obraz przed HDMI/DVi jest przycięty.
 

Elmo king

New member
Witam
Mam do wszystkich posiadaczy JVC 32 P80 małe pytanko (posiadających również n-kę i nbox recordera). Jak sprawuje się ten telewizorek bo zmianie softu do nbox recordera, czyli czy hdmi działa i czy nie ma problemów z dźwiękiem. Po zmianie softu do nbox czytałem informacje, że telewizorki, które bez większych problemów działały z nbox po hdmi później miały jakieś problemy. Będę wdzięczny za odpowiedzi.
Pozdrawiam
 

Elmo king

New member
Witam
Jedno pytanko. Jak działa z nbox recorderem po zmianie softu po hdmi. Nie ma problemów z dźwiękiem. Będę wdzięczny za opdpowiedzi.
Pozdrawiam
 

sachar

New member
Elmo king napisał:
Witam
Jedno pytanko. Jak działa z nbox recorderem po zmianie softu po hdmi. Nie ma problemów z dźwiękiem. Będę wdzięczny za opdpowiedzi.
Pozdrawiam

U mnie na 37p80 wszysko ok. Nie ma żadnych problemów z dźwiękiem. Sam recorder czasem traci sygnał (po zmianie softu) ale połączenie z tv po hdmi bez problemów.
 

mosca

New member
JVC P80 - PC 1360x768

Po 2 godzinnej walce z laptopem połączonym z moim JVC LT-37P80 kablem D-Sub udało się uzyskać rozdzielczość 1360 x 768 !!!!!!!!
Było to możliwe dzięki programowi PowerStrip.
Żeby nie być gołosłownym poniżej zamieszczam zdjęcie:

JVC_P80_PC.jpg
 

mosca

New member
Po 2 godzinnej walce z laptopem połączonym z moim JVC LT-37P80 kablem D-Sub udało się uzyskać rozdzielczość 1360 x 768 !!!!!!!!
Było to możliwe dzięki programowi PowerStrip.
Żeby nie być gołosłownym poniżej zamieszczam zdjęcie:

JVC_P80_PC.jpg
 

rsrs

New member
mosca napisał:
Po 2 godzinnej walce z laptopem połączonym z moim JVC LT-37P80 kablem D-Sub udało się uzyskać rozdzielczość 1360 x 768 !!!!!!!!
Było to możliwe dzięki programowi PowerStrip.
Żeby nie być gołosłownym poniżej zamieszczam zdjęcie:

View attachment 631

Pytanie tylko czy ta walka się opłaciła? Czy obraz jest lepszy niż przy rozdzielczości 1024X768 i bez programu?
 

mosca

New member
No a jak ma nie być lepszy skoro ustawiłem natywną rozdzielczość. Jak widać na załączonym zdjęciu obraz nie jest rozciągnięty tak jak niestety musi to być w przypadku 1024x768.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To jeszcze teraz jak podasz jaką masz kartę graficzną i jakie parametry ustawiłeś na karcie i w PowerStripie będziemy dźwięczni :)
 
Do góry