jvc LT-42 A80 czy samsung 40R81?

Przemcio73

New member
Proszę o radę w wyborze tv. Cena obu tv jest podobna. Głównie nadawany będzie sygnał z satelity, czasem dvd. Swiatło będzie padać z 2 bocznych okien. Telewizor siakieś 4-4,5 metra od kanapy. Sprawa jest pilna bo przeprowadzka koleżanki lada chwila.
 

GigeR

New member
:)

Osobiście poleciłbym Tobie, wziąść JVC, bo:

1. Na JVC będziesz miał czystszy obraz, mniej pikselowania, mniej brudów na ekranie. Mówie tutaj oczywiście o rozdzielczości normalnej czyli zwykła TV i dvd, w HD obraz powinien być zbliżonej jakości.

2. JVC będzie solidniejszym produktem, pracuję w Media Markt i powiem, że Samsung ma o wiele większy odsetek awaryjnych telewizorków niż JVC.

Pzdr.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Co prawda nie miałem okazji testować Samsunga ale posiadam JVC A80 i jak na model podstawowy firmy to muszę stwierdzic że po Philipsie i Sharpie które też miałem w wydaniu podstawowym ten JVC jest tak jak u innych producentów klasa średnia.Produkowany w Angli - jestem przekonany że kontrola jakości na wyższym poziomie niż u Azjatów i Philipsa który na dzień dobry obdarował mnie martwymi pixelami.
W JVC wszystko gra , matryca bez bad pixeli , dobrze spasowana bez klekotania jak w wielu innych.Newet z nędznej kablówki gra dobrze , czekam na Polsat cyfrowy - mam nadzieje że będzie o wiele lepiej.Po wejściu HDMI oczywiście bez uwag.
 
Do góry