jvc lt 32s60 czy warto

tomek27

New member
czesc jestem tu nowy ale od 3 dnu studiuje to forum po opisach kilku zwas chyba sie zdecyduje na jvc lt 32s60 choc chcialbym sie zmiescic w 5000 a na ta pore ten jvc 5999 jak myslicie moze warto poczekac slyszalem ze wyszly jakies nowe modele jvc wiec jest szansa zeby stanial a moze wybrac jakis inny bardzo prosze dopomuszcie tv potrzebuje do 1miesiaca odleglosc 2.5m glownie kablowka troche dvd i komp moze kiedys kino domowe i jak juz wspomnialem fajnie by bylo w 5000 sie zmiescic z gory dziekuje i pozdrawiam
 

TiNiO

Member
TV JVC 32 S 60 - powinien spełnić wszystkie Twoje oczekiwania
zarówno odległość jak i sygnał sprawia,że jakość bedzie extra.
Dodatkowe plusy?
- najlepsze formatowanie - szczególnie do kablówki , czerń, kompensacja, zarządzanie kolorami - DIST
Szybka matryca i szybkie procesory ruchu.
Wiesz oczywiście ,że w klasie cenowej od dłuzszego czasu jast to model najlepszy.

dobre modele konkurencji:
- 32 Sharp ga 6
- 32 Pnasonic LX 500

BYł to cytat Kikiego odnosnie pytania któe zadałem mu na temat tego LCDika sygrał mam kablówke odległosc 2,5 metra tak więc jak nei patrzec odpowiedz pasuje do twojego pytania :)
 

tomek27

New member
dzieki tinio za wypowiedz jednakze boje sie tej swojej kablowki osiedlowej tym bardziej ze mam rozejscie na dwa tv w domu i moze byc problem bo chyba sygnal przez to jest gorszy nie znam sie na tym i zastanawiam sie nad prezentacja wdomu tlko ciekaw jestem kosztow ow prezentacji pozdrawiam
 

TiNiO

Member
Nie mam pojęcia ile to kosztuje bo nigdy nie brałem takiej prezentacji ja osobiscie posiadam TV LCD JVC 37S60 na kablówce kabel tez jest dzielony na kilka TV i odbiur jest hmm jak by to powiedziec nie jest to DVD ;) , pozatym nei wiem co wy tacy wybredni kiedys kupowało sie na rynku kasety VHS o kopi conajmniej tragicznej , kasety te przy okazji zabijały głowice w magnetowidzie i nikt nie nazekał :D a teraz kurcze mały szmerek na ekranie i juz tragedia ;) , co do prezentacji to proponuje sie skontaktować z KIKIm on takie imprezki organizuje :)
 

Cubol

New member
Widzę że masz te same problemy co ja :)... jeśli chodzi o kupno :). Mam nadzieję że KIKI sie nie obrazi, ale pytałem się go o prezentację i napisał cytuje "pokaz= koszt-dojazd 200 zł+ pokaz 100 zł/ jeśli kupujesz płacisz tylko za dojazd/" :)

Co do JVC też polecał... także model S60... ogólnie właściwie pisał że JVC jest very good :)

Pozdr

Cubol
 

grygiel

New member
Wypada jeszcze dodać że możesz do prezentacji zamówić sobie np. trzy modele tv które Cie interesują i wybrać ten który Ci najbardziej odpowiada , ja osobiscie z prezentacji nie skorzystałem ale to dlatego że szukałem 37 cali i jvc37s60 był dla mnie faworytem w tym przedziale cenowym , przy 32 calach juz byłby większy problem bo i wybór duuużo większy.:)
 

tomek27

New member
Dzieki Za Info A Jak Myslicie Poczekac Jeszczez Miesiac Czy Juz Kupowac Moze Stanieja Bo Na Ta Pore Mam Tylko 5000 I Potrzeba Jeszcze 1000 Zeby Sobie To Cacko Kupic
 

grygiel

New member
Możesz jeszcze z miesiąc poczekać, może coś jeszcze stanieją , ale nie czekaj za długo bo nadchodzą nowe modele i za jakiś czas zastąpią całkowicie S60 , no i zbliżają się mistrzostwa i myslę że co niektórzy będą chcieli na tym troche więcej zarobic a i popyt na tv wzrośnie co niesprzyja spadkom cen :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
niestety z uwagi na zbyt duży popyt i małe moce produkcyjne zmiany cen mocno przesunięte - niestety.
A ponieważ wzrośnie dodatkowo popyt - to zmiany szykują się raczaj kosmetyczne i to niewiadomo kiedy.
Nowe JVC X 70 już są - ale są znacznie droższe niż S 60.
pozdrawiam
 

nowy66

New member
kiki napisał:
... niestety z uwagi na zbyt duży popyt i małe moce produkcyjne zmiany cen mocno przesunięte ...

Być może, że dotyczy to JVC i to w PL. Bo Sharpy,Toshiby i inne JVC w D tanieją na potegę ... i to nowe modele sa tańsze (!!) od starszych. Proponuję spojrzeć na znane wszystkim strony np. www.idealo.de wpisac ulubiony model i po prawej stronie obejrzeć wykres poziomu cen przez ostatnie 3-6 miesięcy -- spadają !! To samo z nowymi Panasonicami (plazmy 9G 37-42 - poszukajcie na innych stronach forum)

Dlaczego u nas nie ma być podobnie? Ja czekam na czas bezpośrednio przed WM 2006. Już teraz 37 WL 66 czy 37 GA6E/37PA55 jest w racjonalniej (na dzisiaj) cenie (37"<7000 PLN a 32"<5000 PLN)

pzdr
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
te same ceny są obecnie na Sharpa w Polsce
I się nie zmieniły. Nowe modele też zmiany kosmetyczne.
Sprawdzałem też na Panasonicu - miało być znacznie taniej , a nie jest
pozdrawiam
 
Do góry