JVC LCD....sorry

reters

New member
Pasha az brak slow o takich "sprzedawcach";) A jvc to swietna marka,posiadam 32p80 od prawie roku i tv jest bardzo dobry.Na tyle ze juz dwóch moich kolegow kupilo ten sam model:)
 

Bodzias

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mimo wszystko , coś jest nie tak z tą marką. Pod koniec ubiegłego tygodnia było otwarcie salonu EuroRTVagd przy nowym markecie TESCO , w jednym z miast wojewódzkich na południu kraju. Pośród całej gamy odbiorników , stały obok siebie min. (przypadek?) : 32LT A90 z JVC oraz 32PFL 7762 Philipsa. Podawany był obraz z Discovery HD. Na Philipsie obraz cacy , a na JVC wyglądał jak z jednodipolowej "dachówki" własnej roboty,mdły i rozmyty. Kilka pozycji dalej , ten sam duet tylko w wersji 42", i to samo zjawisko.Na pytanie skierowane do obsługi pada odpowiedź: "przecież wiadomo,że Philips jest lepszy". Aby było ciekawiej , salon funkcjonuje , jak wspomniałem , w markecie TESCO , które jest firmą brytyjską , na odwrocie wspomnianych JVC widniało : "Sdełano w Wielikoj Britanji" , więc o co tu chodzi? No i przede wszyskim , jak należy schrzanic ustawienia Tv ,że by uzyskać ,aż tak beznajdziejny obraz z kanału HD?
 

piteron

Active member
Bez reklam
na taką odpowiedź poprosił bym o uzasadnienie takiego stanu rzeczy
to że tak się zestawia TV w marketach elektronicznych to nic dziwnego
jak otwierano Saturna w złotych tarasach to widziałem podobnie zestawionego Sony seri X z jakimś taniutkim LG,jakość na LG była ok,a na Sonym,no cóź,szkoda było nawet patrzeć
nie wiem czy nie włoże kija w mrowisko,ale wiem z dosyć dobrego źródła że np w MM TV marek które maja najlepsze prowizje podłączane sa na linie antenową która trzyma jako tako parametry,z kolei marek które sa najmniej opłacalne dla sieci otrzymuja sygnał którego np starsze LCD wogóle by nie wyswietliły,wystarczy zrobić prosty test
na kiepsko grającym TV włączyć funkcję automatycznego programowania,gwarantuję że jak znajdzie ok 8-10 kanałów na 60 możliwych to wszystko
więc prosze nie oceniajmy TV po wizycie w markecie,jedynie co można sprawdzić w markecie to czy obudowa nam się podoba i czy ma ergonomicznego pilota,a ocenianie jakości odbioru,i to jeszcze posiłkując się opiniami sprzedawców jest moim zdaniem lekkim nieporozumieniem
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście sprawdź zawsze jak są podłączone i czym ? Bo można wykonać takie podłączenie że wrażenie będzie takie jak założył sobie sprzedający.
 
Do góry