JVC i-DLA 350 ktos ma? miał? opinie porady?

karas83

New member
Witam właśnie kopiłem używany JVC I-DLA 350,(jak nówka) ma na liczniku 180 H do tego gratis druga żarówka.

znajdę jakiś watek o nim? widziałem o 750 modelu.

jaki ekran , jak dyzy? myślę coś 110" do 120" 16/9 czy szerszy??

kabel hdmi supra 10m


dzięki za jakieś info , opinie , itp jestem nowy tutaj.

ps możne ktoś widział jak zrobić windę do projektora ? albo gdzie tanio kopić? chce go chować w suficie mam tam trochę miejsca
 

karas83

New member
Za ile kupiłeś i gdzie wyrwałeś okazję?


na ile wyceniasz taka sztukę :D ,
dodam ze ani JEDNEGO zadrapania , filtr jak nowy, se wlotach wylotach zero prochu.
oryginalny karton , instrukcje itp.

gdy do mnie dotarł , myślałem ze to ze sklepu

Używany w prywatnej sali kinowej sporadycznie , sprzedany bo właściciel kopił nówkę JVC x500

za cenę bagatela 2332,05 PLN - cena podana z kosztem wysyłki 111,05 PLN :-D

przy okazji postawie gościowi butle whisky ze mi to wysłał bo nie bardzo chciał wysyłać , ale prosiłem go i błagałem 15 minut
 

karas83

New member
Gdzie udało Ci się kupić w takiej cenie, to była aukcja?

nie porostu miałem farta. Mieszkam w Norwegii czasem się trafiają takie okazje , a jeszcze zadziej uda się pierwszemu na nie trafić, a cudem już jest , znaleźne okazje , być pierwszym i jeszcze kopic.

Norwegowie często wystawiają coś tanio do sprzedania a potem sprzedają to temu kto pierwszy to odbierze , lub kto pierwszy da więcej.
Wiele razy miałem tak ze umówiłem się z gościem ze odbiorę jutro , a on do tego czasu to sprzedał.

Teraz tez chciał by ktoś odebrał osobiście , nalegałem długo by to wysłał , wpłaciłem mu od razu kasę

I udało się!!!!!!!!!! jest moc, cisza działania tego projektora , mam również In Fokus 8600 sprzedam
 
Do góry