JVC DLA-HD1 - domowy projektor niebanalnej jakości. Test

tetsuko

Banned
Projektory z Japonii!!!

Witam,
Właśnie wyskoczył mi się niespodziewany wyjazd do Japonii. Wyjazd 30 grudnia, przyjazd 9 stycznia 2008 roku. Projektory są tam nawet 50% tańsze!!!! (odnośnie cen na allegro)

Jeśli ktoś chciałby coś zamówić to proszę o szybki kontakt!!!!!

W odpowiedzi na wcześniejsze zapytania:
Napięcie urządzeń dostosowane do Polskich warunków.
Wtyczka jest inna, ale przyjściówki kupiłem już wcześniej po kilkanaście złotych.

Jeszcze nie wiem czy jest międzynarodowa gwarancja(sporo produktów ją ma) ale mam nadzieję już niedługo zamieszkać w Japonii tak więc w razie niespodziewanych awarii mógłbym służyć pomocą...



Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku!
Marcin
marceenp@gmail.com
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W Japonii produkty maja iną gwarancję , zupełnie inne menu - krzaczkami nie ma mowy oby dostać się do wszystkich opcji /mamy kilka takich urządzeń/
Poza tym byłem tam w sklepach i nowości są bardzo drogie :(.
 

tomek67

New member
kiki napisał:
W Japonii produkty maja iną gwarancję , zupełnie inne menu - krzaczkami nie ma mowy oby dostać się do wszystkich opcji /mamy kilka takich urządzeń/
Poza tym byłem tam w sklepach i nowości są bardzo drogie :(.

http://www.pricejapan.com/front/e_main_page.php

Ta stronka funkcjonuje od kilku lat.
Ceny na projektory Full HD są rewelacyjne w porównaniu do Polskich.
Np. Epson EMP-TW2000 lub nowy model Panasonica.
Skoro wysyłają do Europy i USA to raczej nie powinno być problemów z menu.
Bałem się tylko cła i VAT no i ewentualnych problemów z gwarancją.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Meloman69 napisał:
A telewizor to na powietrzu oglądasz? Większej głupotki dawno nie czytałem!

IMHO, kolega GAJOS miał chyba na myśli adaptację pomieszczenia do celów projekcyjnych, a to nie jest tania rzecz.... TV lub plazmę postawimy na stoliku rtv i obejrzymy w zwykłym pokoju ze zwykłymi zasłonami, roletami lub żaluzjami w oknie. Do projektora to wszyscy chyba wiemy co potrza...:???:

A co do pricejapan.com i krzaczków w menu. Na wymienionej stronie niektóre urządzenia mają w opisie sformułowanie "100 Volt only, no english menu", czyli są przeznaczone wyłącznie na rynek kraju kwitnącej wiśni. W obecnej chwili praktyka producentów zmierza do uniwersalizacji (czyli zbicia kosztów), zarówno menu jest wielojęzyczne jak i zasilanie "wielonarodowe" (zasilacze impulsowe przyjmują napięcie wejściowe w zakresie 100...240 VAC). oczywiście pozostaje problem gwarancji... :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry