JVC 32G80 vs TOSHIBA 32C3005

daweed

New member
Witam, wybrałem 3 modele. Także prosiłbym o jakiekolwiek wskazówki który wybrać. W domu korzystam i to się nie zmieni, głównie z kablówki + sporadycznie dvd lub film z notebooka. Odległość od tv to 2-3m. Tak więc:
JVC 32G80
TOSHIBA 32C3005
czy może

Panasonic TH-37PV7P


zależy mi na tym, żeby obraz z kablówki był w możliwie najlepszej jakości.

jaka odległość od ekranu ? - 2-3m

jakie urządzenia do podłączenia? -zapewne kupie jakies dvd

więcej oglądasz w dzień czy w nocy? - najczesciej od godziny 18.00

jakie masz nasłonecznienie pokoju ? - rano duze ale wtedy nie ogladam tv, popoludniami umiarkowane + tv stoi tylem do okna jeżeli to ma jakies znaczenie

ile osób zasiada przed telewizorem? - bywa różnie, najcześciej 2-3

Jaki masz ulubiony program?- polsat sport extra, axn, tvn + naukowe (discovery,animal itd)

Ma stać czy wisieć?- stać
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w tym wypadku ja wybierałbym plazmę Panasonica 37 PV 70.
Jakość po południu , sport, płynność , skalowanie - tu zdecydowanie plazma ma przewagę.
 

daweed

New member
W takim razie jeszcze jedno pytanie, czy warto kupić plazme TH-37PV7P nie 70, używaną 3 miesiące za ok 2500zl? bo przyznam, ze cena jest dla mnie w kwesti wyboru najwazniejsza i roznica miedzy ta uzywana TH-37PV7P, a nowa TH-37PV70 ktora kosztuje ponad 3500 to jak na moj studencki portfel sporo.
 

daweed

New member
chyba wlasnie tak zrobie, zamowie Panasonic TH-37PV7, bo z kasa krucho a jakbym mial dolozyc to chyba wolalbym kupic Panasonic TH-42PV7 bo z kanapy do tv (wczoraj dokladnie mierzylem) mam troszke ponad 4m.
 
Do góry