Już prawie zdecydowałem jakie KD

ryjoslaw

New member
Witam!
Po lekturach jakie tutaj przeczytałem, biorąc pod uwagę moje fundusze zdecydowałem się na jeden z tych dwóch zestawów
1. Onkyo 505 plus Tannoy F3
lub
2. Onkyo 604 plus QQ 500 ?

Wiem, że najlepiej byłoby 604 i Tannoy ale niestety nie dam rady :(( dlatego proszę o pomoc w wyborze między tymi dwoma zestawami.

Życzę Wesołych Świąt, spokojnych, rodzinnych, przebytych w miłej i ciepłej domowej atmosferze!
 

marcus36

New member
posiadam 604-tyle,że oparte na M-audio -dla mnie miodzio(a miała byc ponoc tragedia)i po grzyb słuchać na lepszych kolumienkach i drażnić kieszeń,a tak na serio za rok wymiana kolumienek:):cool:
 

marcus36

New member
ArtS007 napisał:
Na co wymieniasz? I jaka jest Twoja rzeczywista ocena M-Audio?

ArtS :)
Według mnie M-audio nie jest to na pewno produkt z górnej półki,ale dla tych którzy nie mają na dzień dzisiejszy możności wydania większej gotówki na kolumny----moja delikatna sugestia-nie jest aż tak żle jak to co niektórzy opisują .Mam dobry amplituner, dvd 405 i na razie się cieszę z tego co mam,a co do wymiany kolumn,trudno przewidzieć co będzie za rok-może trafię 6:)8) w totka pozdrawiam -WESOŁYCH ŚWIĄT
 

ryjoslaw

New member
marcus36 a tak szczerze to co myslisz o tym zesatawie 604 plus M-audio?
Warto go kubic za 2500 zł czy lepiej dołożyc 500 zł i kupić z QQ 500?
 

zs1111

New member
kup Yamahe 661

Kup Yamahe 661 cena na allegro okolo 1500-1700zl ,dzwiek stero i wielokanalowe jest w tej cenie super ,nawet ciekawiej gra jak slynne juz Onkyo 605.Yamaha 661 sluchalem u kolegi gra na kolumnach Jamo za 2000zl,jest swietnie wyposazona
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym został przy Onkyo 505/ 405 i QQ 500
Chyba ze dołożysz do kolum Jamo HCS 606 - to wówczas na twarzy :D
radość zagości na długo.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
U koleżanki gra zestaw M-Audio 8800 z amplitunerem Yamaha 659. Nawet muzyki da się na tym posłuchać, w kinie sprawuje się poprawnie. Jest wspomagany przez Sub JBL E150P.

Miałem okazję porównywać kilka amplitunerów i sądzę, że warto postawić na Onkyo 604. Mnie osobiście Quadrale jakoś nie zachwyciły, stąd moja opinia. Są z pewnością lepsze od M-Audio, nie o tyle jednak, aby mówić o wyraźnej przewadze. Szczególnie w kinie domowym.

ArtS :)
 

marcus36

New member
ryjoslaw napisał:
marcus36 a tak szczerze to co myslisz o tym zesatawie 604 plus M-audio?
Warto go kubic za 2500 zł czy lepiej dołożyc 500 zł i kupić z QQ 500?
także miałem ten sam problem i długo się zastanawiałem -a decyzja musiała zapaść,więc kupiłem za taką cene jaką podajesz była promoc. w Euro-rtv i powiem jest ok,pokierowałem się takim tokiem myślenia -jeszcze dodam 500stówek będe miał to i to (QQ)kurcze ale juz dodałem te 500stówek to może jeszcze dodam 1000 i wyląduje na JAMO-ech gdyby nie ta kasa,także zdecyduj sam albo najlepiej posłuchaj jak to gra:D
 
Do góry