Jutro kupuję LED 3D, proszę o radę! Sharp 40LE830E, Sony 40EX720 czy coś innego?

wojtekf93

New member
Witam,

jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Zamierzam kupić LCD 40' 3D do 3500zł korzystając z promocji w saturnie 50 rat x 0%. Czytam od kilku dni i chyba najlepszym wyborem będzie Sharp LE830E, ale dzisiaj będąc w saturnie zauważyłem w tej samej cenie Sony EX720 i teraz nie wiem... :/ Przeznaczenie to filmy bluray, PS3 i komputer przez hdmi. Proszę o szybką pomoc bo jutro z rana chcę jechać kupić (dziś nie kupiłem bo trzeba było czekać 3h w kolejce po raty :/). Może coś lepszego można kupić w tej cenie? Proszę o radę :) Oczywiście 42 cale również może być, ale tak jak pisałem cena max to 3500zł.

Cena Sharpa w saturnie to 3300zł, a Sony - 3200zł.
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Nie widziałem, 3D ogólnie biorę byle by było na przyszłość, bo bezsensem dla mnie jest kupowanie teraz tv bez 3D. Czasami jakiś film obejrzę w 3D. Tak jak pisałem cena max to 3500zł. Możesz coś jeszcze polecić?

No to jeżeli nie zależy Ci na 3D to wsio ryba czy aktywne/pasywne.
Trzeba uderzyc w dobre 2D.
Sharp LE830 doby, ale trudny w kalibracji (trzeba zmniejszyc intensywność zielonego i żółtego - w takim razie po co quattron ?) to tak na marginesie.
Sony EX720
Samsung D6500
 

wojtekf93

New member
Jeszcze szybkie pytanie, duża różnica jest w jakości pomiędzy Samsungiem UD6500, Sony EX720 i Sharp'em LE830E , a LG42LW5400? Różnica w cenie to 800zł. Proszę o szybką odpowiedź.
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Właśnie, a jak ten LW5400 wyglada bo w gazetce saturna widać ze ma cieniutką ramkę, ale to chyba nie jest ten tv?
 
Ostatnia edycja:

jarzek

New member
ja podepne sie do wątku choć w swojej sprawie :) a czy philips 9705 po dokupieniu transmitera 3d oczywiście lub 8606 40 cali byłby lepszym wyborem od sharpa?
 
Do góry