Js 48" 8500 & ju 55" 7000

Seizo

Active member
Bez reklam
JS8500 to zdecydowanie lepszy model w stosunku do JU7000. Posiada nanokryształy i szerszą paletę barw. Na 55 calowym ekranie na pewno będzie lepszy komfort oglądania w stosunku do 48 tym bardziej, że odległość to prawie 3m. Sam zdecyduj co jest dla Ciebie ważniejsze. Ja osobiście postawiłbym na większy rozmiar. Gdybyś wybierał pomiędzy tymi modelami ale w wersji 55" wybór byłby oczywisty.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Witam JS 8500 ! Z ostatnim zdaniem zgadzam się,bardzo ważny jest dobry sygnał,źródło,bo z g... bicza nie ukręcisz.
 

marek7691

New member
Witam JS 8500 ! Z ostatnim zdaniem zgadzam się,bardzo ważny jest dobry sygnał,źródło,bo z g... bicza nie ukręcisz.


Trochę się zgubiłem...Wasza opinia to przy tych różnych rozmiarach jednak lepszy co do jakości obrazu mniejszy 48 "JS8500? ( wiem że jest "technicznie lepszy")
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Witam JS 8500 ! Z ostatnim zdaniem zgadzam się,bardzo ważny jest dobry sygnał,źródło,bo z g... bicza nie ukręcisz.
Faktycznie, mój błąd. Dzięki za czujność.

Trochę się zgubiłem...Wasza opinia to przy tych różnych rozmiarach jednak lepszy co do jakości obrazu mniejszy 48 "JS8500? ( wiem że jest "technicznie lepszy")
Co do jakości obrazu tak. JS8500 zdecydowanie lepszy, tylko tak jak napisał RHJG, grunt to dobry sygnał i różnica dopiero wtedy będzie zauważalna.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jeżeli nie przeszkadza Ci 7 cali roznicy, to bierz js8500. Zawsze mozesz przesunąć bliżej kanape. Ja jednak celowalbym w 55
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Na odległość około 3m moim zdaniem tak. Później będziesz miał żal do siebie że jednak nie kupiłeś większego. Proponuję dozbierać i kupić JS8500 a w 55" skoro i tak nie małe pieniądze chcesz przeznaczyć na zakup, albo jeżeli ci się spieszy wziąć JU7000.
 
Do góry