Język ścieżki dźwiękowej Wild HD na stałe w c650

mirsie

Member
Nie wiem jak ustawić język ścieżki dźwiękowej na kanale Nat Geo Wild HD na stałe jako polski. Po zmianie kanału na inny po ponownym przełączeniu jest angielski. W preferencjach język dźwięku podstawowy i dodatkowy ustawiony jest na polski. Co ciekawe,na liście języków ścieżki dla tego kanału polski jest na pierwszym miejscu a angielski na drugim. Wersja oprogramowania 3003, nie najnowsza.
 

pavio

New member
Nie wiem jak ustawić język ścieżki dźwiękowej na kanale Nat Geo Wild HD na stałe jako polski. Po zmianie kanału na inny po ponownym przełączeniu jest angielski. W preferencjach język dźwięku podstawowy i dodatkowy ustawiony jest na polski. Co ciekawe,na liście języków ścieżki dla tego kanału polski jest na pierwszym miejscu a angielski na drugim. Wersja oprogramowania 3003, nie najnowsza.

Mam to samo ale na C+ i to tylko na jednym z 5 :) i nie angielski tylko jest bez dzwięku (ustawia się jako : nieokresliny) i muszę zawsze zmienic na: polski.
 
ja coś takiego też zauważyłem, gdy przełączę na kanał nadawany cyfrowo i leci film z dźwiękiem dolby, zawsze ustawi się oryginalna ścieżka dźwiękowa (najczęściej angielska) - wtedy by mieć po polsku muszę także przestawić (2 ścieżka dźwiękowa)
 
Do góry