jest kara dla producentów paneli LCD

NickSon

Member
Zakazane są zmowy cenowe które zaburzają takie procesy zdrowej gospodarki jak konkurencja. Ceny z sufitu każdy koncern może sobie ustalać to nie komuna że ktoś nakaże czy zabroni;)
Co do obecnych cen nie zgodze się ogólnie jest tendencja zniżkowa na wiosne wszystkie koncerny wprowadzaja nowe modele więc to już końcówka żywotu obecnych Zbliżają sie święta każdy chce zwiększyć wynik finansowy. Można to robić na 2 sposoby podwyższać cenę lub ją obniżać ;) wszystko zalezy od zamożnosci konsumentów i nasycenia gospodarstw domowych danym produktem :)
Ja np stoje przed zakupem 46 cali i w przeciagu tyg jeden z interesujących mnie modeli staniał o 1000zł wiedziałem że nie warto było się podniecać i go kupować pomimo że już wtedy cena byla akceptowalna i adekwatna do tego co i po ile oferuje konkurencja. Ale oczywiscie ceny nie beda spadały bez końca spadają do określonego pułapu i utrzymują się już do momentu wejścia nowego modelu.
 

carllito

New member
dokladniee, mediaM xxxxxxxxx juz po du!e za takie zawyzanie cen i oszukiwanie na promocjach. Czas na saturna, kazdy musi wyprobowac na swojej skorze -żal pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry