Jeśli LCD to jakie?

Mori

New member
Witam,

Problem niejako złożony - otóż chodzi mi po głowie albo rozwiązanie przejściowe w postac Panasonica TX-32LX60 dopóki nie będzie większego wyboru plazm full HD, albo kupić Soniaka 46 albo 52X2000 (full HD).

Co polecilibyście? Niestety TH-65 Panasonica z ceną 40K PLN to ciut za dużo ;) więc zastanawiam się nad małym LCD który potem powędruje do sypialni, albo na parę lat full HD LCD.

A może jakieś lepsze modele możecie zaproponować do w/w propozycji?
 

Mori

New member
Kolega ma 30 albo 32" Sharp'a i bardzo mi nie odpowiada na nim obraz, ale to już 3 latka chyba minęły, więć może czas popatrzeć jeszcze raz...

Możesz coś więcej powiedzieć o tej plazmie Panasonica za 20K? Mówimy o taniejącej TH-65PV600? Czy o nowej 50'tce?
 

sasielad

New member
SONY KDL 52x2000

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem lcd sony 52 cale z serii x2000. Obrac jest rewelacyjny. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości, oglądam go z odległości od 2 do ok. 3m. Rewelacja. Polecam
 

Mistic

New member
Radze czekać na plazmy Full HD bo sam mam w domu LCD i Plazme i widze że LCD jest technologią słąbą i do plazmy się nie umywa jak podłączyłem komputer do plazmy i puściłem filmiki HD obraz zyleta, kolory rewelacja a gdy podłączyłem go do LCD mam 32N71 to pomimo tego że plazme mam 42 cale to obarz był ostrzejszy na plaźmie nie mówiąc już o koloraach.
Pozdrawiam.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Mori napisał:
Możesz coś więcej powiedzieć o tej plazmie Panasonica za 20K? Mówimy o taniejącej TH-65PV600? Czy o nowej 50'tce?

@Mori - bez przesady - 65PV600 kupisz za 30kpln a nie 20kpln
my tu mówimy o TH-50PZ700E gdyż z przeliczenia wychodzi ok 16kpln ale znając polski rynek będzie pewnie ponad lub około /oby/ 20kpln

@KIKI - kiedy będziesz je miał - robisz już może zapisy - ja chyba się skuszę za tą cenę :p

kiedy będzie ona u nas ????? - do Szwajcarii trochę daleko.

pozd
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
mowa była o ekranach plazmowych full hd wielkości 50 "
Pioneer PDP 5000 obecnie za 32.000 zł
Panasonic 50" - za 18.000 zł
Na zmianę ceny plazmy 65" - trzeba jeszcze trochę poczekać.

pozdrawiam
 

nicko

New member
Mori napisał:
Niestety TH-65 Panasonica z ceną 40K PLN to ciut za dużo ;) więc zastanawiam się nad małym LCD który potem powędruje do sypialni, albo na parę lat full HD LCD.

Kup małego LCD, a za 3 lata kupisz telewizor laserowy.
 

gabor

New member
{gdy podłączyłem go do LCD mam 32N71 to pomimo tego że plazme mam 42 cale to obarz był ostrzejszy na plaźmie nie mówiąc już o kolorach} - od kiedy to Samsung jest miernikiem jakości obrazu w LCD.
 
Do góry