Jekie tanie plastiki dobrać do zestawu?

3echo

Member
Bez reklam
Posiadam amplituner Onkyo HTR-558 który był zakupiony w zestawie razem z głośnikami.Z Zestawu głośnikowego zostały mi tylko surroundy SKR-558 i centalny SKC-391.Resztę sprzedałem :(,bo myślałem,że zamienię na nowszy amplituner.Zamieniłem na amplituner stereo TX-8150.Z którego jestem bardzo zadowolony,ale HTR558 też został,bo stwierdziłem,że w kinie w zupełności mi wystarczy.Pytanie jakie tanie plastiki zakupić do zestawu?czy te surroundy przenieść na fronty,a dokupić jakieś inne surroundy czy może kupić jakieś lepsze fronty?Budżet max.250zł.Macie pomysły to piszcie.
 

3echo

Member
Bez reklam
Jak rozumiem suba tez masz i potrzebujesz tylko glosnikow?
Tak...REL-T5
Szukam tylko głośniczków.Myślałem,żeby te surroundy przerzucić na fronty ponieważ spasowały by do centrala.Patrząc na specyfikacje to wydaje mi się,ze niczym się one nie różnią od frontów które były w zestawie.
 

collider

New member
Bez reklam
W budzecie jaki chcesz przeznaczyc to co bys nie kupil to tylka nie urwie. Wejdz na allegro i tam poszukaj czegos. Ewentualnie plastiki od Pioneera S11. Na ceneo jest niby oferta zestawu 5.0 i to w twoim budzecie.
 

3echo

Member
Bez reklam
Chciałem zapytać o impedancję.Czy może być różna?Np na przód z centralem 6 Ohm a na tył 4-8 Ohm?
 

3echo

Member
Bez reklam
Czyli szukanie się zawęża.Najlepiej upolować cały zestaw 5 szt. ,lub szukać frontów od zestawu Onkyo.I taki zestaw znalazłem na aukcji tylko szkoda,że srebrny.Pioneer cenowo wypada fajnie ale lekko pasmo zawężone w stosunku do Onkyo.Są jeszcze Cantony CX60,ale nie mają otworu na wieszak :)


hieroglify z ciapatalka
 

collider

New member
Bez reklam
Daj spokoj z tym zawezonym pasmem. Nie zawsze to odpowiada rzeczywistemu brzmieniu. Po drugie w zestawach plastikowych i tak cala robote odwala sub.
 

3echo

Member
Bez reklam
Kupiłem na tył parę z Yamahy model NS-E103 za 80zł.Ale chyba są trochę za mocne bo mi ich obcina do -12db,przy kalibracji.Myślałem dać je jako fronty,ale musiałbym szukać centrala do nich.
Chyba poszukam czegoś innego.Ten zestaw z Pioneera wydaje się być dobrym rozwiązaniem za te pieniądze.
 
Do góry