jekie ceny onkyo 605 w niemczech

cezary777

Member
wiatam wybieram sie do niemiec moze ktos mi podpowie jakie sa ceny w onkyo 605 w niemczech i gdzie jest najtaniej moze jakis link zgory dziekuje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
akurat ten model dostaniesz taniej w kraju - pytaj Blackninja i sam się zdziwisz.
 

cezary777

Member
rozmawielem blacknija i mi kopara opadla zajebal cene z kosmosu 2600 zeta za onkyo 605 to chory gosc jakies ceny ma z kosmosu czym wy sie podniecacie blacknija, pytaj o blacknije bo ma dobre ceny . A mialo byc tak tanio
 

klemens007

New member
Te na allegro z Niemiec mają krutszą gwarancje-w razie awari bujasz sie ze sklepem przez net , natomiast te od polskiego dystrybutora maja na 3 lata
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
cezary777 napisał:
rozmawielem blacknija i mi kopara opadla zajebal cene z kosmosu 2600 zeta za onkyo 605 to chory gosc jakies ceny ma z kosmosu czym wy sie podniecacie blacknija, pytaj o blacknije bo ma dobre ceny . A mialo byc tak tanio

Po taki występie to nawet za 3000 Ci nie sprzedam.
 

AvataR

Banned
Dziwna sprawa bo Ninja zawsze mial o minimum 300 zeta lepsza cene na ten ampli niz w polskich sklepach ... ja osobiscie kupilem wersje niemiecka - ale ze swiadomoscia ze niedlugo ja sprzedam jeszcze taniej (polowa kwietnia) i wymienie na jakiegos potworka pewnie HK :eek:k: No i tym razem wezme wersje z kraju i raczej napewno od Blacka.

Acha i zeby nie bylo - troszke kultury cezary :cool:
 
Ostatnia edycja:

AvataR

Banned
No i sprawa jasna. Zreszta nawet jezeli doszlo do malej pomylki to znajac ceny Blacka mozna sie bylo domyslic ze cenka jest za model wyzszy albo jakis inny error nastapil, a nie gremialnie na forum drzec koty i obrazac ! Ech szkoda gadac :roll: Shame you Cezary :p
 
Do góry