Jeden dekoder przesył sygnału na 2 rodzaje tv (LCD/CRT)

GracX

New member
Bez reklam
Witam ciekawi mnie ( i czy w ogóle jest to możliwe) by dekoder HD podłączyć do LCD za pomocą HDMI a do crt za pomocą zwykłego euro czy dekoder prześle jednocześnie sygnał na dwa telewizory?
 

GracX

New member
Bez reklam
Zgadza się chodzi mi o coś w stylu pokoju gościnnego czy też gdy ja np użytkuję konsolę a inny domownik chce obejrzeć wiadomośći/serial itp. zrobiłem już taki teścik i rzeczywiście przesyła na 2 tv,ciekawi mnie jednak czy nie będzie to powodowało jakiś zakłóceń czy czegoś w tym rodzaju?
 

raczek84

New member
Zakłóceń nie będzie.
Sam ma takie podłączenie niestety z dekoderem MM. Dziadek u siebie w pokoju ma dekoder podłączony kablem euro a ja kablem HDMI oczywiście jeśli ja chce oglądać w jakości HD to na CTR obrazu (sygnału) nie ma można przesyłać sygnał w 2 tv jednocześnie ale w tej samej jakości (niestety).
 

GracX

New member
Bez reklam
to ciekawe co piszesz czyli jeżeli włączę kanał HD to obraz z 2 tv się 'zgubi' czy też ja będę miał kiepski obraz?
 

raczek84

New member
Jeśli puścisz na jednym tv sygnał po HDMI w HD to na tv CTR po euro obrazu mieć nie będziesz. Jeśli włączyć w SD czyli chyba po SVHS to będziesz miał obraz w obu ale tylko wtedy kiedy tv podłączony w HDMI będzie włączony bo kiedy go wyłączysz to w zwykłym tv obrazu też nie będzie.
 
Do góry