JBL też rozdaje ale prezenty.

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Kupując w dniach od 6.12.2012 do 31.01.2013 jeden z produktów* firmy JBL,
a następnie wysyłając tę kartkę do dnia 15.02.2013, otrzymasz w prezencie przenośny głośnik JBL On Tour Micro.

promocjajbl.jpg


* promocja dotyczy produktów: JBL LOFT SYSTEM 5.0, JBL LOFT SYSTEM 5.1, JBL ES PACK, JBL STUDIO 1 CINE PACK, JBL LS 40, JBL LS 60, JBL LS 80, JBL STUDIO 580, JBL STUDIO 590, JBL ES 80, JBL ES 90, JBL ES 100, JBL SB 400, JBL STUDIO 180, JBL STUDIO 190, JBL ONBEAT XTREME zakupionych u autoryzowanych sprzedawców JBL.

promocjajbl2.jpg
 

szarman

New member
Coś nowego :)

Witam Pana serdecznie! Kiedyś doradził mi Pan pewien zakup (5 lat zleciało :D) i było super. Niestety/stety ale czas goni i czas wymienić trochę sprzętu.

Przede wszystkim zmieniam właśnie mieszkanie na dom, ponadto apetyt rośnie w miarę jedzenia a więc stary HK 245 z Jamo S7 też już nieco nudnawy. Więc chciałbym coś pozmieniać. Przede wszystkim pokój teraz ma 50m/kw i 3m wysokości :D Zastanawiam się nad całym systemem audio do wymiany. Sub gra ale....coś w nim brakuje już...Może specyfika pomieszczenia?
Pokój ma 11x4,5m. W połowie tego pokoju myślałem o pomieszczeniu pod kino domowe i system stereo. Nie wiem jak to zgrać i czy się da ale taka podwójna wersja? Myślałem ostatnio np. o Bose pod filmy a coś lepszego pod stereo. Co prawda odsłuch zestawu za ponad 5k z Pioneerem w paczce w Katowicach mnie nie urzekł...Może zaproponuje mi Pan rozwiązanie alternatywne, sugestie i oczywiście wraz z cenami. Myślę, że będę się trzymał H/K i jego "córek" ;)

Z poważaniem
Grzesiek Szymański
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A ta kartka to jest w pudełkach ze sprzętami czy trzeba sobie wydrukować? Jakoś na biurowym papierze z drukarki słabo to widzę ;P
 
Do góry