JBL Studio 190 + JAKI AMPLI ???

vaniek

New member
Witajcie

mam zakupione kolumny JBL Studio 190 - teraz zastanawiam się nad wyborem amplitunera do nich - zależy mi na radiu internetowym oraz na ,,ciepłym" brzmieniu tzn. lubię troszkę większą ilość niskich tonów - co polecacie? kwota do ok 2000 zł.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moim zdaniem powinieneś zwrócić uwagę na HK AVR365. blackninja jeszcze jakiś czas temu miał je w dobrej cenie. Sam się pod niego przymierzałem, ale na razie musiałem odpuścić ze względu na inne wydatki. HK dobrze się zgrywają z JBL. Jeśli lubisz sporo niskich tonów to będzie dobry wybór.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
kolega [Raccoon] ma te kolumny spięte z onkyo 616 i sobie chwali
Pamiętam, że gdzies opisywał wrażenia, także poszukaj. Ampli mieści się w załączonym budżecie.
 

vaniek

New member
Panowie dzięki za podpowiedzi - dziś coś wybiorę.
W sumie mam dobrą ofertę na Jbl 190 + HK 170 i Pioneer BP 150 za 4100 zł i tak mnie kusi...;-)
 

xgutti

New member
Bez reklam
Pomyśl lepiej o H/K AVR 460 fajny klocek, posiadałem przez pewien czas i byłem mega zadowolony. Co ważne posiada pre-out więc z czasem możesz zestaw rozbudować o wzmacniacz stereo.
 

xgutti

New member
Bez reklam
Przepraszam nie doczytałem tego. Tak więc faktycznie AVR 365 to odpowiedni wybór chyba że dołożyć parę grosza i zainwestować już w porządny klocek na lata czyli AVR 660.
 
Do góry