jbl studio 190 dali zensor 7 monitor audio bx6

roger86

New member
witam mam takie pytanko waszym zdaniem na którym zestawie 5.1 będą brzmieć bardziej efektywnie koncerty na blu ray np : phila collinsa , ac dc , queen , scorpions , ampli onkyo 616 z góry dzięki za odp pozdrawiam
 

WiTT

New member
Bez reklam
W powyższym zestawieniu, biorąc pod uwagę obecne ceny tych wymienionych przez Ciebie modeli, to dorzuć sobie RX6/8, właśnie widzę że są w nieźle obniżonych cenach.
 

siamer

New member
witam.
ja tez szukam/szukalem kolumn i bylem na odsluchu gdzie przesluchalem monitor audio bx6, dali zensor 7 oraz q acoustic 2050i. I moim skromnym zdaniem monitor audio wypadly najgorzej na drugim miejscu byly q acoustic a najlepiej brzmialy (jak dla mnie oczywiscie!) dali zensor 7 :)
polecam naprawde odsluch zeby sie upewnic (tak jak i mi to radzono) bo duzo osob lubi monitor audio a jak dla mnie brzmialy plasko strasznie ale to pewnie kwestia gustu ;)
jbl-i nie slyszalem zadnych ale zdania sa podzielone, na tym forum sa raczej chwalone a na innych audio forum raczej nie polecane wiec ciezko powiedziec ile w tym prawdy dopoki sie nie poslucha samemu...

pozdrawiam...
 
Do góry