Jbl studio 190 czy Jamo s718

siucha

New member
Witam.

Panowie mam dylemat dosc powazny jako ze zmienilem av na inny - Pioneer vsx-2021 szukam teraz frontow.

Aktualnie posiadam starsze Focal JMLab Chorus 715

Niestety przy cochym sluchaniu jak i troche glosniejszym nie idzie z nich wydobyc soczystego basu.Zarowno na nowym Pioneer jak i przedtem mialem denon 1611.

Muzyka kino 50/50

Pokoj z otwarta kuchnia okolo 16-18 m2 Brak dywanow.Sciany z "podwojnej tektury" (tak mi sie wydaje). Muzyka elektornika w roznych odmianach od trance po mocne techniczne brzmienia.

Oczekuje od kolumn konretnego mocnego i miesistego basu (tak zebym nie musial uzywac sub-a) na glosnosciach powiedzmy w miare cichych.Powiedzmy rozkrecenie glosnosci na 30%


Ktore z tych kolumienek nadadza sie bardziej?

JBL Studio 190 czy tez moze Jamo s718?

NIe ukrywam ze jamo maja bardzo przycigajacy glosnik niskotonowy jak i kosztuja polowe tego co JBL.

Nie mam mozliwosci odsluchu.Nie mieszkam w Polsce a w miasteczku ktorym mieszkam oferuje sie jeszcze bardziej budzetowe glosniki lub przeciwienstwo gdzie sama cena zabija.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Problem z basem jest przez ściany. Od jamo pomimo przyciągającego wzrok ... lepiej wymiataja Studio 190 ale jak juz wspomniałem to ściany popuszczają bas i nie kumulują go w pomieszczeniu.
 

siucha

New member
Czyli jak dobrze rozumiem Twoja wypowiedz jak i swoje serce , lepiej brac w ciemno JBL? ( nie zwazajac na reszte ;) )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też brałbym Studio , chociaż jak patrzę na Twoje przyzwyczajenie sprzętowe to chyba za małą kwotę teraz przeznaczasz na zakup.
A pytaj Blackninja lepiej o cenę .
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
To czasem leci jeszcze dalej do UK :)

Jak masz kogoś w Polsce i będzie się do Ciebie wybierał to nie widać przeszkód.
 

siucha

New member
443,34 € plus 30 euro za wysylke w takiej cenie je mam ;)


Ogolnie korci mnie jeszcze cos takiego

Kef Q700 lub TRIANGLE ALTEA EX

Cena troszke wyzsza .Pytanie tylko czy zejda z dynamika nizej niz JBL przy wieczornym cichym graniu
 
Ostatnia edycja:

siucha

New member
Panowie , Panie , kolumny udalo mnie sie "dopasc" na ebay-u .

Akurat ktos wyczytal moje mysli i zlowilem za okazjonalne 250€

Jutro jade odebrac wiec pewnie pojutrze zdam relacje czy jestem zadowolony ;)
 

siucha

New member
Panowie dziekuje za doradzenie JBL Studio 190 juz u mnie graja .Calkowicie spelniaja moje oczekiwania basior jest przepiekny :p

Pozdrowionka
 
Do góry