Jbl s700

finger

Member
Witam,

szukałem słuchawek do pracy/podróży, przesłuchałem wszystko co było dostępne w media/saturnach i po sugestii blacka poszukałem jeszcze S700 - to był strzał w dziesiątkę!

Na początku potężny bas narzuca się strasznie, co może zmylić czy zniechęcić, ale po kilku godzinach słuchania i zabawy korektorem w smartfonie uzyskałem to czego szukałem (gdzie basu nie ucinałem).
Przy cichym słuchaniu rewelacja - nie brakuje mi żadnych dźwięków.
Przy głośnym, potęga z przytupem :)
Słucham na nich różnych gatunków i przy odpowiednim ustawieniu EQ jest po prostu pięknie.

Świetnie wyciszone, pod czaszką gra koncert a praktycznie nic nie słychać biurko obok.
Dźwięki z otoczenie też docierają słabsze, ale tu dużej różnicy nie ma.

Ciężkie, dobrze wykonane, solidny kawał słuchawek.
A właśnie, co do dowcipów...Livestage - to jest dobry żart, bo wolałbym je bez tej opcji (jak dla mnie bezużytecznej) a słuchawki byłyby lżejsze.

Nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony, przerosły moje oczekiwania :) a jeszcze nie słuchałem na ampli/wzmaku ze względu na brak przejściówki na microjacka.

Podziękowania dla nindży :)

Pzdr
 

masaj007

New member
Ja mam czarne. Jak napiszesz zdjęcie czego chcesz to mogę podesłać.
W zestawie są 2 kable(do iPhona i androidów). Nie działają prawidłowo z Nexus 4 i 5.
 

masaj007

New member
Tak na szybko robione telefonem
 

Attachments

  • IMG_20140806_172648.jpg
    IMG_20140806_172648.jpg
    455,3 KB · Wyś: 70
  • IMG_20140806_172632.jpg
    IMG_20140806_172632.jpg
    462,3 KB · Wyś: 53

masaj007

New member
Nie wiem jeszcze.
Na razie testowałem tylko w pracy z telefonami i komputerem. Jak będę miał dzisiaj trochę czasu to sprawdzę.
Grają jak to JBL bardzo basem a po wciśnięciu przycisku nawet bardziej.
Muszę kupić nowy kabel bo standardowe są za krótkie. Dobrze izolują.
 

masaj007

New member
Tak, blackninja mnie namówił :)
Nie dam rady przetestować. Musze kupić nowy kabel i przejściówkę z dużego jacka. Najszybciej w weekend.
Teraz siedzę w nich przed komputerem aby przetestować jak grzeją w uszy i czy są wygodne. Po 30 min. muszę powiedzieć, że jest nieźle.
 

masaj007

New member
Na razie mam kiepskie źródła aby coś więcej powiedzieć.
Jak kupię kabel będę w stanie coś więcej powiedzieć. Nie jest neutralnie ale dość przyjemnie. Tryp Live jakoś do mnie nie przemawia a akumulatory zwiększają wagę słuchawek
 
Do góry