JBL Northridge Cine Pack

ArtS007

New member
Bez reklam
Moim zdaniem lepiej dołożyć do Dali. Ale koniecznie posłuchaj przed zakupem. Twój wybór będzie wynikiem Twoich preferencji. Niewykluczone, że JBL będzie Ci bardziej odpowiadał. To są różnie grające głośniki.

ArtS :)
 

lysylysy20

New member
Szukam specjalisty w sprawie KD

Zestaw Northridge Cine Pack to dla mnie zadadka , posiadam Denon AVR 1800 (ma pare lat) i zastanawiam sie nad zestawem 5.1 do niego. Kupiłem amplituner za małe pieniadze w stanie idealnym i chciałbym ideale głośniki do tego sprzetu.Na forum są rózne opinie na temat JBL Northridge Cine pack ale czy jest tu Ktoś ,kto miał stycznosc z podobną konfiguracją .Prosze o opinie a za razem o pomoc ludzi dobrej woli !!!
 

lysylysy20

New member
Jeszcze Pare Godzin

Jutro odbieram Cine pack i z pewnoscią napisze jak się sprawuje.ps polecam sklepik Radiomarket w gdańsku chłopaki zaskakują cenami sprzętu audio i biją na głowe mediamarkty i temu podobne.
 

mispaf

New member
Z calym szacunkiem dla kolegi Blackninja, ale mozna kupic Cinepacka w porownywalnych cenach czy to na allegro czy przez ceneo
 

Remik

New member
witam wszystkich, mam pare pytań: czy glosniki JBL Balboa 5.1 sprawdzą się jako kino domowe w pokoju 18 m2? czy rozmiar kolumn ma znaczenie przy kinie domowym(np. HK HS-100 itp.), czym się kierować przy wyborze zestawu do filmu?
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Panowie jaki zestaw 5.1 polecicie w cenie wlasnie Cine Packa oprocz jego samego chyba ze za te pieniadze nic lepszego sie nie kupi?
Sprzet grajacy taki jak w opisie.
 

BD

Member
Bez reklam
ale do SAMEGO kina mysle-jestem pewien ze cinepack bedzie lepiej gral jak MA seria M ;]

-jak stereo min 30% to juz MA seria M .........
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Ja mam Silver Pack skompletowany do 7.2. z onkyo 608 W kinie czy grach wbija w fotel, a i w stereo nie marudze. Sporo glosnikow mialem i konczylo sie na wymienie na "lepsze" po kilku miesiacach. Tych JBL nie wymienie.
 

FuLL HaDe

New member
też miałem zabrać a kupiłem zestaw Klipsch F3 + C1 + B2

Podobno te klipsche ogólnie jako marka to do słuchania metalu. Słaby dół nie wiem jak z resztą. W sumie jeszcze żadnego nie słuchałem z tych zestawów. Pewnie do Łodzi będe musiał jechać albo wpadne do Black:krol:Ninja jak ma gdzie odsłuchać 8)
 

don111

Banned
słaby dół, tak... te JBL są już doskonale znane i szanowane na audiofilskich forach - soczysty, niski bas, nasycona średnica i pięknie wybrzmiewająca góra pasma, nic tylko brać :)
 

jfkjfk

New member
Podobno te klipsche ogólnie jako marka to do słuchania metalu. Słaby dół nie wiem jak z resztą. W sumie jeszcze żadnego nie słuchałem z tych zestawów. Pewnie do Łodzi będe musiał jechać albo wpadne do Black:krol:Ninja jak ma gdzie odsłuchać 8)


Właśnie nie do metalu. Do muzyki klubowej, dyskotekowej, techno. Ja byłem na odsłuchu i dla mnie JBL były za "słabe" w muzyce
Poza tym zauważ, że JBL ES80 czy jeśli się dostanie wersję E znajdziesz w marketach a z Klipschami bywa już troszkę gorzej.

Polecam ci poczytać inne forum (link poniżej)

klipsch F3 ? - FORUM AUDIO
 
Do góry