JBL ES 90 i Harman Kardon HK3700?

collider

New member
Bez reklam
Znajomy szuka wzmacniacza stereo do tych glosnikow. Podstawowe wymagania to mozliwosc sluchania muzy po sieci, ewentualnie przez bluetooth, usb i wyjscie na sub. Na poczatku myslal nad amplitunerem KD, ale ze nie jest fanem kina domowego to wybilem mu to z glowy. Pozostaja wiec wzmacniacze, ale tu rodzi sie problem, gdyz musialby uzyc jakiegos odtwarzacza sieciowego co wiaze sie z dodatkowymi kosztami. Wpadlem wiec na pomysl, ze dobrym rozwiazaniem bedzie amplituner stereo. Z obecnych na rynku warte zainteresowania sa Onkyo TX 8050, Yamaha RN 500 i wspomniany Harman. I ten ostatni wydaje mi sie najlepszym rozwiazaniem do tych glosnikow, ale czy na pewno? Muzyka jakiej slucha kolega to hip hop, rap. Budzet okolo 2000zl. Macie jakies sugestie?
 

collider

New member
Bez reklam
To co nikt nie podpowie czy to dobry pomysl z tym Harmanem (wiem, ze jest tu pare osob, ktore gustuja w produktach tego producenta wiec moze wiedza cos wiecej bo na sucho wyglada on dobrze)? Nadmienie, ze kolega bardziej nastawia sie na Yamahe chociaz ja mam watpliwosci co do takiego zestawienia. Oczywiscie przed zakupem rekomenduje mu odsluchy.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
JBL ES 90 to są jedne z najgorszych kolumn ,gorsze są tylko z serii Northridge.Jedyne senesowe zastosowanie tych kolumn to wesela (wiejskie ) ,zabawy choinkowe dla dzieci ,festyny ludowe
 

collider

New member
Bez reklam
Niestety, ale glosniki on kupil dawno temu i nawet ich jeszcze z kartonow nie wypakowal :). Wiec zostaja. Myslalem nad takim rozwiazaniem o ktorym pisze henry, ale nie wiem czy facet zmiesci sie w budzecie. Jako wzmak sugerowalem 720 Denona.
Spojrzalem na cene tego streamera to nie jest zle. Dalby rade. Tyle, ze to dwa klocki, ale kto wie. Moze to lepsze rozwiazanie.

Wracajac jeszcze do wskazanego streamera, niestety nie ma usb.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
A30+N30 w granicach 2 tyś, ważne, żeby odsłuchał, choć osobiście wolałbym A30 zastąpić PMA720, a najlepiej A50, dwie pierwsze się mieszczą, niestety ta ostatnia opcja już sporo ponad budżet.
Może wzmaków w używkach niech poszuka.
 
Do góry