jbl arena 180 vs jamo c95

kobylo

New member
Witam poszukuje kolumn do stereo.Muzyka to głownie elektronika od dnb przez techno itd... Max. budżet to 2200zl ,z tego co przeglądałem oferty producentów spodobały mi się jbl arena 180 oraz jamo c95 a może coś innego w tym przedziale cenowym. Pomieszczenie 25mk2 a wzmacniacz który bedzie napędzał kolumny to pioneer a30 lub denon pma720.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
JBL Arena - słyszałeś je?
Naprawdę dostaje extra oceny.
A jak napiszesz do Blackninja dostaniesz dobrą ofertę.
Jamo też ma.
 

kobylo

New member
Słuchałem ich mniejszego brata jbl arena 130 plus pioneer vsx 930 , zrobiły na mnie pozytywne wrażenie. Myślę ze 180 + wzmacniacz będzie dużo lepiej.Lecz te jamo tez mi po głowie chodzą...
 

kobylo

New member
Zreszta w przyszlosci zawsze można rozbudować system, a ten denon ma dobre opinie i mysle że da rade napedz8c te kolumny bez problemu ...
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Obie kolumny ciekawe. Jamo z wyglądu trochę nowocześniejsze. Do Jamo brałbym bardziej Denon-a. Do JBL-a trudno mi powiedzieć bo juch nie słyszałem. W tej serii widzę, że JBL dał miękką kopułkę wysokotonową więc inaczej niż w serii studio. Jeśli odsłuchiwałeś Arena 130 to bezpieczniej będzie kupić 180. Chyba, że będziesz miał okazje. Może blackninja podpowie w czym lepiej Arena się zgrywa. Denon ciut cieplejszy, Pionek też dobry, bas szybszy i brzmienie bardziej energiczne. Kwestia gustu.
 

kobylo

New member
To fakt jamo c95 wyglądają naprawdę świetnie, kiedys posiadalem jamo c405 brzmienie mi się podobało . Tak ze wzmacniaczy w podobnej cenie mozna dostać onkyo a9030...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytaj Blackninja o ofertę, te Areny robią wrażenie duże szczególnie w tej kasie cenowej.
 
Do góry