JBL ARENA 120 czy TAGA HARMONY Platinum S-90 ?

thugnigga

New member
Powoli zmierzam sie do zakupu zestawu 5.1 i stąd moje pytanie - które głosniki bedą lepsze (na tyl i przód) do pomieszczenia 50 m ? zestawu bedzie dolozony sub bezprzewodowy ES250PW.

pomozcie w wyborze - centralny jakos sie dobierze :)
kolumny bedą podwieszone pod sufitem (tylko takie rozwiązanie jest mozliwe)
thnx :)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Centralny kup z tej samej serii co przody i tyły. Spore pomieszczenie masz. Szkoda, że nie chcesz na przód podłogowych. Jak zawiesisz kolumny pod sufitem to szału nie będzie.
 

thugnigga

New member
Chcialbym podlogowe ale nie mam ich gdzie postawic :/ od poczatku pomieszczenie planowane bylo z zalozeniem ze kable wychodzą z sufitu.
Centralny oczywiscie wiem ze dojdzie z tej samej serii tylko mam dylemat co będzie lepiej brzmialo - JBL czy TAGA?

pomieszczenie jest waskie i dlugie ALE od frontow do tylu będzie ok 5-6m
 

thugnigga

New member
Moze to smiesznie brzmi ale nie ma :) jak wspomnialem pomieszczenie jest dlugie ale dość wąskie jakbym wrzucil takie landary na podłogę to by zaburzylo caly zamysł na salono-jadalnie ;)

z tego co wiem to arena 130 nie mają z tylu wieszaków do uchwytów - mi w zasadzie pasują B-Tech BT34 White - Uchwyt sufitowy do głośnika, max. 5kg
czy po prostu mozna je wkrecic w tył głosnika jak nie mają przystosowanych uchwytów? nie chcialbym zeby taki głosnik np spadl mi na głowe ;)
 
Do góry