JBL 9.1 vs 5.1

gutoslaw

New member
Witam.
Jakiś czas temu pytałem o Soundbara za ~3k, staneło na JBL 5.1 ale zakup się nieco przesunął w czasie. Kilka dni temu wpadł LG B9, teraz pora zapewnić mu jakieś audio. Rozglądam się za JBL 5.1 i widzę wszędzie pustki, co nieco mnie zdziwiło bo podobno był to dobry sprzęt. Okazuje się że zastępuje go JBL 9.1 - po materiałach informacyjnych wygląda ciekawie, pytanie czy ktoś miał okazję już się nim pobawić?

Mogę teraz albo nadszarpnąć budżet i pójść w 9.1 albo zaoszczędzić ponad tysiaka i kupić 5.1 który wychodzi na to znika z półek i już nie wraca. Co robić? Iść w stare czy nowe? Będzie przepaść?

Audiofilem nie jestem (Microlaby 9c obecnie - 100% zadowolenia poza zacofaniem technologicznym), po prostu chce kupić soundbara w tej samej klasie co tv i zamknąć ten temat na 10 lat :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Możesz śmiało brać JBL BAR 9.1, fajny mocny soundbar z chromecast.
Jak coś to mamy w dobrej cenie z PL gwarancją, a nie 6 miesięczną z allegro :) jak ostatnio widziałem.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
DO muzyki to potrzebny jest chromecast, którego poprzednik nie ma, a nowy ma. Samo BT zabija muzykę, bo słaby przesył i ucina wysokie.
 
Do góry