JBL 5.1 vs Polk Audio MAGNIFI MAX SR

Tocki

Member
Witam.
Zamierzam kupić Soundbar z bocznymi bezprzewodowymi głośniczkami aby uzyskać najlepszy dźwięk przestrzenny.(kino odpada ze względu na kable) Będą podłączone do 65XH9005. W cenie do 3k znalazłem te dwa modele.
1. JBL 5.1
2. Polk Audio MAGNIFI MAX SR

PS.
Czy warto dopłacić do JBL 9.1 ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie warto dopłacić do JBL Bar 9,1 !.
Kilka osób z forum wymieniało Bar 5,1 na Bar 9,1 i są zachwyceni !
 

Rafal8

Member
są jeszcze różne wariacje od Samsunga z dodatkowymi tylnymi głośnikami swa 8500 lub 9000, i to też robi robotę. Mi się udało ostatnio zbudować taki zestaw za 2600 z samusngiem q80r plus swa 9000,
 

grzmot2

New member
Posiadam Polk'a od 23 grudnia 2020. Występuje problem trzeszczącego tylnego prawego głośnika podczas konkretnych częstotliwości (jakby antena wifi nie domagała). Co do dźwięku .. to jest idealny, lecz wkurza ten głośnik z tyłu. Chcę spróbować doinstalować tam jakąś małą antenę Wifi i sprawdzić czy będzie lepiej.
 

Tocki

Member
są jeszcze różne wariacje od Samsunga z dodatkowymi tylnymi głośnikami swa 8500 lub 9000, i to też robi robotę. Mi się udało ostatnio zbudować taki zestaw za 2600 z samusngiem q80r plus swa 9000,

i jak efekt? chodzi mi głównie o dźwięk przestrzenny w filmach. Czytałem, że 9000 słabo słychać. Proszę o zdanie w tej kwestii.

znalazłem jeszcze Soundbar YAMAHA MusicCast BAR 400 + YAMAHA MusicCast 20 WX-021 Szt. 2 Czarny
 

Rafal8

Member
ten zestaw z swa9000 mam od 2 dni, ale przez rok wcześniej miałem swa 8500 i n650 od Samsunga i tam było za głośno jeżeli chodzi o tył scena zagłuszała dialogi a tył miałem ustawiony na -6, w tym zestawie co mam teraz wydaje sie ok ale za krótko jeszcze testuje.
 
Do góry