Jamo

darok

New member
Witam prosze o pomoc w doborze zestawu do kina,amplituner onkyo tx-sr506 wielkośc pokoju 25m.Naczytalem sie sporo i takie są moje propozycje Jamo 606,Quadral Quintas 500 lub 700 nie wiem czy 500 nie będą za słabe no i ten wygląd,myslałem jeszcze o jamo s718(708)i dokupić centralny i reszte ale z pewnością trudno będzie coś dobrać by pasowało do siebie prosze mi pomóc mi doradzic bo zupelnie sie nie znam,najtansza opcja to quintas 500 ale czy dacza rade 25 pokoju ,700 są w cenie jamo 606 wiec co bedzie lesze mam metlik w glowie i jeszcze jamo 718 bardzo mi sie podobają ale czy ampli będzie ok do tych kolumn no i sprawa doboru reszty by w miare pasowało to do siebie jeszcze raz prosze o porade zestaw 90% kino domowe pozdrawiam
 

darok

New member
Ok rozumiem i dzieki za odpowiedz teraz tylko co lepiej zagra quintasy700 czy jamo co byś wybrał polecił zestaw generalnie do filmów,dodam żę jesli chodzi o wygląd to jamo są ładniejsze choć wygląd to nie wszystko
 

etomk

New member
witam.
dołączam sie z pytaniem odnośnie Jamo 718. na czym polega "realna" róznica w stosunku do 606?. tylko design (mniejsze są), w cenie jest to 100 zł więc własciwie bez różnicy. O jamo 606 mozna sie naczytac, czego nie mozna powiedzieć o 708/718.
pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
W porownaniu z Quadralem wygrywają Jamo.

S718 to tylko fronty nie mozna dokupić do nich z tej samej serii centrala i tylnych a nawet suba, dlatego sa mnie popularne.
 

mattu

New member
Jakie kolumny do amp Pioneer VSX-917V

Szukam kolumn do amp Pioneer VSX-917V

- pomieszczecnie 36 m2
- 70% filmy (DVD i C+), 30% muzyka - głównie pop
- kolor czerń lub ciemny brąz

Za porady z góry dziękuję
 

zbyszko74

New member
Ach dzisiaj posłuchałem na swoich Jamo S606HCS3 + YAMAHA RX-V663 koncertu Nirvana MTV Unplugged in New York DTS CD - po prostu wymiękłem, aż brak mi słów :) :) :)

Szczerze polecam Jamo S606HCS3.

A zakupy to tylko u Blackninja :)

Pozdrawiam :)
 

mordziak

New member
U mnie Jamo S606HCS3 zakupione niedawno u Blackninji + YAMAHA RX-V661 grają wyśmienicie. Basów to im nie brakuje :) W KD spisują się rzeczywiście rewelacyjnie. Przy głośnym słuchaniu pokazują na co je stać, szkoda tylko trochę sąsiadów, aż boję się myśleć :shock:
 

darok

New member
Panowie jeśli chodzi o ampli to staneło na onkyo 606 i jamo606,ale wacham się jeszcze co do kolumn czy nie dołożyć i kupić jbl es 80 lub 90 i reszte do tego central itd,ale czy do tego ampli nie będzie to przerost formy nad treścią czy ampli da rade czy nie będzie za słaby itd no i w końcu jak sie mają jbl do tego zestawu jamo,gdzieś mi sie obiło że onkyo żle wypada z jbl ale jak to sie ma w rzecztwistośći audiofilem nie jestem pozdrawiam zestaw do kina pomieszczenie 25m
 

armi

New member
Bez reklam
Onkyo 606 da radę tym JBL

Czy warto dołożyć - wszystko zależy od budżetu :)
Ja kupiłem jamo s606 chociaż brzmienie tych JBL mi się bardzo podobało - wygrał budżet i jestem szczęśliwym (naprawdę) posiadaczem s606
 

josh78

Klub HDTV.com.pl
VIP
mam pytanko do posiadaczy Jamo606... planuje zestawić je z ampli HK147 i jak na razie ze względu na budżet, bez suba :(
bas z subem oczywiscie będzie znacznie lepszy ale czy uważacie że bez suba czegoś im brakuje czy może też fajnie grają w niskich tonach ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wiele osób nie dokupuje . Sprawdzisz czy wogóle Bedzie Ci potrzebny sub.
A HK 147+ Jamo 606 to jest to :D.
 

zbyszko74

New member
@josh78 weź na odsłuch z sountracka do filmu Batman Mroczny Rycerz utwór o tytule: Why So Serious (pierwszy track) odtwórz od około 4 minuty do około 6 to zobaczysz jak gra ten bas :)

PS. Z każdym dniem czuję że moje Jamo się rozkręcają i coraz lepiej grają :)
 

rees

Member
JA tez z czystym sumieniem polecam jamo s606 hcs3. W koncu po wielu miesiacach skusilem sie na swietna (jak zwykle zreszta) oferte od Blackninjy.\Kolumny w stereo graja fantastycznie, az musialem zmniejszyc bas w onkyo czego nigdy nie robilem przy odsluchu stereo :)
A i gry oraz filmy brzmia bardziej zywiolowo! Za te pieniadze - poezja! Tylko ciezke sa jak cholera i trzeba miec to na wzgledzie...
 

armi

New member
Bez reklam
zbyszko74 napisał:
Z każdym dniem czuję że moje Jamo się rozkręcają i coraz lepiej grają :)

i u mnie cały czas się rozkręcają i z dnia na dzień grają ładniej i bardziej energicznie, dynamicznie - chyba w tym wygrzewaniu coś jest na rzeczy :)
 

josh78

Klub HDTV.com.pl
VIP
wielkie dzieki dla balckninji oraz armiego (oraz innym) za pomoc w wyborze...
od kilku dni mam w domku HK147 + S606 :) ... i wszystko :eek:k:
jak na razie coś jeszcze nie do końca gra jak powinno ale to chyba dlatego że jeszcze walcze z ustawieniami zarówno kolumn i kabli jak i opcji w ampli aby dopasować dzwięk optymalnie do pomieszczenia, ale jestem pod duzym wrażeniem tego sprzętu i z dnia na dzień coraz bardziej się nim zachwycam :)
 

armi

New member
Bez reklam
gratuluje udanego zakupu :) w ciągu jakiś 2 tyg zestaw nabierze jeszcze brzmienia ... trzeba poczekać żeby się trochę wygrzał ... u mnie przynajmniej tak było :)
 
Do góry