JAMO SUB300 vs. JBL E 150P

Zeraw

New member
Witam, mialem kupic suba juz misiac temu ale z przyczyn budzetowych nie wyszlo :( pisalem podobny post na innym forum ale nie pomoglo mi to dokonac wyboru, mysle ze Wy mi bardziej pomozecie :blagam: Bynajmniej znow mam gotowke na suba i czas cos wybrac bo musze go kupic w ciagu 2-3 dni, wybor padl na te 2 modele ktore wymienilem w temacie czyli JAMO SUB300 lub JBL E150P no i nie wiem co wybrac, bylem w sklepach odsluchac obydwa modele ale za wiele tez mi to nie pomoglo bo w jednym sklepie niemieli obydwoch modeli wiec odsluchiwalem je w zupelnie roznych warunkach jeden (jamo) na ok.80m2 ale sprzedawca bylo widac ze sie troszke zna i potrafil mi go zaprezentowac a w drugim skleie (jbl) odsluch byl na ok.25-30m2 ale sprzedawca byl do bani wiec moze Wy mi poozecie w wyborze :confused: wiec troche danych:
- pokoj (maly) jakies 15m2
- budzet na suba ~1000-1200PLN
- zestaw KD ktory juz posiadam :
Yamaha RX-V559
Yamaha DVD-S559MK2
Yamaha NS-45
Yamaha NSP60

Dodam ze w sumie wybieram miedzy tymi 2 modelami suba ale jak macie jakies lepsze propozycje w tej cenie to chetnie je rozpatrze :)

Pozdrawiam

 

imalas

New member
Jeśli inwestowałeś w Yamahę to raczej idź w tym kierunku! to przeważnie daje wyższe prawdopodobieństwo dobrego współbrzmienia.
Jeśli potrzebujesz mocnego uderzenia to SW515 za ok.950zł (wysokie oceny w niemieckiej prasie 1.1pkt}, a jeśli ma to być wzmocnienie basów w KD, to Yamaha YST-FSW150, o której dziś już pisałem (linki) w poście poniżej. tyle!
 

Zeraw

New member
Witam, co do Yamahy 515 to fakt jest taki ze to byl moj pierwszy wybor na ktory bylem zdecydowany ale zaczelem szukac info co by mozna bylo kupic lepszego w podobnej cenie i odiwedziono mnie od wyboru Yamahy :hmm: i dotarlem wlasnie do takiego wyboru jak w temacie, ehhh juz powoli sie gubie w tym wszystkim
 

Zeraw

New member
okey panowie decyzja zapadla wybralem JBL E 150P i juz jest w domku :) juz ladnie podlaczony teraz trzeba go przetestowac ale zastanawia mnie jedna rzecz ten Subek ma kontrolke(diode) u gory ktora sygnalizuje kolorem zielonym ze jest sygnal czy cos a czerwonym jak przechodzi w stan czuwania i problem polega na tym ze na poczatku swiecila na czerwono ale jak ustawilem w ampli SUB na ON no to przeskoczyla na zielona wszystko niby git ale jak wylaczam zupelnie ampli to kontorlka nadal swieci na zielono :confused: czemu nie przechodzi w stan czuwania ?
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
bo trzeba poczekac aż przez kilka-kilkanascie minut (w zależności od suba) nie będzie dostawał sygnału i dopiero wtedy się wyłączy, a nie automatycznie razem z ampli
 

Zeraw

New member
don111 napisał:
bo trzeba poczekac aż przez kilka-kilkanascie minut (w zależności od suba) nie będzie dostawał sygnału i dopiero wtedy się wyłączy, a nie automatycznie razem z ampli
Okey, sprawdze i dam znac czy "dziala" ten sposob

EDIT: witam, sprawdzilem i rzeczywiscie jest tak jak mowiles sub po czasie sam przechodzi w stan czuwania, thx:eek:k:
 
Ostatnia edycja:
Do góry