Jamo s606

rafal735r

New member
No niestety nie, jak juz pisalem wyglad sprzetu rowniez jest wazny i dlatego padl wybor na amplitunery firmy HK.
Czyli póki co skłaniam sie bardziej do AVR 555.
Z góry dzięki blackninja za podpowiedz.
Właśnie nie wiedziałem czy pod katem mocy HK 155 będzie dobry pod te głośniki.
Jezeli wyglad jest dla ciebie piorytetem i decyzja padla na bezsensowny wybor ampli wielokanalowego do muzyki stereo to konsultuj sie w tej sprawie z zona, a nie na forum, bo jak widzisz zainteresowalem sie twym pytaniem tylko ja i kolega handlujacy sprzetem. Zreszta nie ma co sie dziwc

Rece opadaja.
 
Ostatnia edycja:

Kejup

Member
Bez reklam
Witaj macsir. Ja posiadam HK avr 255 współpracuje on z Jamo s608 (pokój mam ok 20m2), wcześniej nie posiadałem takiego zestawu tylko jakieś plastikowe kino i wierzę stereo więc po zmianie jestem pod wrażeniem tego co potrafi ten sprzęt! Wiadomo, że gdybym miał nieograniczoną liczbę pieniędzy to kupiłbym coś innego ale nie każdy może pozwolić sobie na taki luksus. Myślę, że za tę kasę to całkiem przyzwoity zestaw i mnie w zupełności wystarcza (ktoś na forum w podpisie ma tekst "nie ważne co mam, ważne, że mi sprawia radość". Podczas oglądania filmów wymiata a i w stereo radzi sobie bardzo dobrze. Jeżeli nie jesteś "audiofilem" to polecam zakup tego zestawu jeżeli Ci się podoba bo toTy będziesz go słuchał i oglądał sobie go stojącego w pokoju. Podejrzewam, że bardziej niż rady potrzebowałeś potwierdzenia słuszności Swojego wyboru.
Mam nadzięję, że choć troszkę Ci pomogłem!
Pozdro!!!
 

pandzik

Member
Bez reklam
Jaki przekrój powinien miec kabel do podłączenia tych kolumn? Chodzi mi o centralny i przednie. 2.5mm wystarczy? W zestawie są jakies kable?

Jaki przekrój powinien miec kabel do podłączenia tych kolumn? Chodzi mi o centralny i przednie. 2.5mm wystarczy? W zestawie są jakies kable?

No to fajnie. Kolumny beda stały po dwóch stronach takiego niewielkiego zetsawu na tv i książki.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Policz ile kabla potrzebujesz do dorzucimy do zamówienia. Do przednich 2x4, do centrala i tylnych starczą 2x1,5
 

pandzik

Member
Bez reklam
Od kilku godzin mam 606-tki. Nie spodziewałem się , że w rzeczywistości będą jeszcze fajniesze niż na folderach... Mam czarne. :)

W porównaniu z plastykami... nie ma porównania. Słychać naprawdę wiele, nawet przy niewielkiej głośności i z dzieckiem za ścianą.

Basu w sam raz. Stereo także rewelacja.

Idę poczytać instrukcję do poduszki...
 

yah0o

New member
JAMO zakupy

Witam, pytanie do Blackninja, bądź do innych potrafiących udzielić odpowiedzi. Jestem praktycznie zdecydowany na zestaw Jamo S606 + sub 250. Jaką cenę moglibyście zaproponować :?:
 

piotrf37

New member
jaki amplituner - sprawa mocy

Witam. Jestem tu po raz pierwszy gdyz potrzebuje pomocy. Pierwsze pytanie to czy do Jamo 606 wystarczy np. uzywany Harman avr 235 czy bedzie za slaby. No bo jak sie to ma np. do Yamahy rx-v367 ktora ma w sumie 600 watt mocy. Prosze o wszelkie rady i opinie. Wczesniej mialem 3 lata avr 130 i kody 702 i pomimo ze nie czuje sie audiofilem to byla tragedia. Wiec co do takich 606 tzn jaki amplituner.
Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

krzyhoo24

New member
Witam. Czy ktoś widział ten zestaw w białym kolorze na żywo? Czy biały sub też występuje? Jak ten zestaw sprawuje się z HK 255 i Onkyo 608? Jaki sub do pomieszczenia 20m2 przy tych amplitunerach, 200 czy 250?
 
Do góry