Jamo S606 czy zestaw Klipsch F1?

jeanaxel

New member
czyli powiedzmy jakbym wybrał te Klipsche F1 czy podłączając je do amplitunera Onkyo 508 lub 607 albo 608 będę na tych głośnikach jakieś różnice w ich odsłuchu w stereo lub w kinie? czy na te głośniki w zupełności wystarczy 508 bo np 607 lub 608 nie wykorzystam w pełni mocy tego amplitunera do tych głośników ? Bo różnice w cenach są duże no a 508 jest w dobrej cenie i już bardziej przyszłościowy od 607 bo ma hdmi 1.4, ale wiem że 607 jest lepszym amplitunerem.
 

killpit

New member
W przypadku stereo uważam że zauważysz różnice w kinie raczej niewielką.
Osobiście wziąłbym 607 pomimo braku HDMI 1.4
Co prawda 608 rozwiązuje praktycznie wszelkie problemy z wyborem ale jest droższy.
 

pandzik

Member
Bez reklam
Zgadzam się powinien odsłuchać kwestia czy jest gdzie.Uważam że jedne jak i drugie głośniki są w porządku.Ale do 20m 606 są jak dla mnie za duże (moja opinia) :)
Pamiętajmy o odsunięciu gł.Jamo od ściany ze względu na tylny bass refleks jak i z boku ponieważ jest duży gł.bassowy. To są istotne kwestie

Qrcze, mam pokój 19m2 i wydaje mi sie, że są "za małe"... :p Niech sie tylko "wygrzeją" to zobaczymy co potrafią...
 

killpit

New member
Montowałem i F3 w 20m i też klient powiedział że jest super "ale" trochę mało mu było basu więc dokupił Klipscha sub-12 :)
Wszystko dla ludzi heh
 

marecki6

New member
Bez reklam
u mnie jamosy 606 graja na nie calych 19m2 i jest ok, nie powiedzialbym zeby byly za duze a co do odstawiania ich od sciany to te 30cm przynajmniej w moim przypadku spokojnie wystarcza
 

jeanaxel

New member
Mam pytanie taki zestaw ONKYO 508 i Jamo s606 z subem JAMO 200 czy to razem zagra dobrze czy ten amplituner uciągnie bez problemu te głośniki i czy to dobry wybór bo mam okazje kupić ? parametry pokoju jak na wstępie 20 m2.
 

marecki6

New member
Bez reklam
mysle ze nie powinno byc problemu, ampli powinno dac rade ... co do suba to odpuscilbym sobie jamo sub200 i zakupil sub250 bo chodza juz po okolo 600zl
 

killpit

New member
Poradzi sobie ale wziąłbym zdecydowanie 607 w muzyce odczujesz różnice.Z subem kolega ma racje 200 jest za słaba do 606.
Ta super cena to jaka?? jeżeli możesz się pochwalić :)
 
Do góry