Jamo S506 (2.0) napędzane Denonem 1911

tommek82

New member
Witam

Mam do Kolegów/Koleżanek pytanie, jak w temacie tzn. mam już wstępnie upatrzony zestaw ampli Denon 1911 + kolumny fronty Jamo S506. Czy miał/ma może ktoś z Was taki zestaw (lub kolumy S506 z innym ampli) i mógłby podzielić się wrażeniami?? Oczywiście przed kupnem chciałbym dokonać odsłuchu, ale i tak prosiłbym o opinie nt. tego zestawu (na Ceneo jest tylko kilka opinii)
 

tommek82

New member
Salon 20 m2

to za małe kolumny dla wykorzystania Denona 1911.

Ja wiem że bardziej podchodziły by S606 ale to juz za duze kolumny dla mnie i napewno nie wykorzystam ich potencjalu, a 506 wymiarowo jeszcze ok no i podobają się małżonce :)

Wiem że bardziej pasowałby Denon 1611, tylko że wersja 1911 ma USB na którym mi zależy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bieniu21

New member
Poczekaj troszkę na denona 1612. Będzie w sprzedazy niebawem i jako następva 1611 ma troszkę lepsze funkcję i między innymi łącze USB:)
 

alexunder

New member
Witam

Mam do Kolegów/Koleżanek pytanie, jak w temacie tzn. mam już wstępnie upatrzony zestaw ampli Denon 1911 + kolumny fronty Jamo S506. Czy miał/ma może ktoś z Was taki zestaw (lub kolumy S506 z innym ampli) i mógłby podzielić się wrażeniami?? Oczywiście przed kupnem chciałbym dokonać odsłuchu, ale i tak prosiłbym o opinie nt. tego zestawu (na Ceneo jest tylko kilka opinii)

Witam,

Mam zestaw 5.1 Jamo S506 + ampli Denon AVR-1706. Dla mnie gra to wystarczająco dobrze! :)
Kubatura pomieszczenia taka sama (ok 20m2). Fronty maja sporo basu, co czasem przeszkadza przy gorzej nagranych płytach w stereo. Ale w sumie udanie kompensuje to typowa wadę amplitunerów czyli anemiczny bas. Można spokojnie słuchać bez suba.
W kinie kolumny sprawdzają się jeszcze lepiej. Porównywałem swego czasu z S606 u kolegi (na mioim ampli, podobne pomieszczenie) i nie widziałem kolosalnej różnicy, więc wybór (cenowy) padł na "pięćsetszóstki" :)
 

tommek82

New member
Ok temat już nieaktualny, zakupiłem Denon 1611 z frontami Monitor Audio M6 po bardzo okazyjnej cenie.
 
Do góry