Jamo s 708 czy s 606

franeek

New member
Ja równiez dopytam - ze względu na boczne głośniki basowe - jaka musi być minimalna odległosć z boku gdy stoją między szfkami?
Zastanawiem sie nad tym zestawem mając jeszcze na uwadze Kodę Harmony 5200 ;) ale............. bardziej jestem przy JAMO z powodów $$$$:rolleyes: Czy 16m2 to nie za mało dla nich ?
 

piciu666

New member
Ja posiadam JAMO S606 i współpracują one z HK3840 własnie na powierzchni ok 16m. Kolumny stoją dość blisko mebli - głosnik niskotonowy boczny jest oddalony od ścian szafy i komody o jakies 30cm. Nie zauważyłem aby pogarszało to jakość dzwieku. Może nie jestem audiofilem ale moim zdaniem sprzęt gra bardzo dobrze w w/w warunkach - sprawdza się zarówno przy odsłuchach stereo jak i przy oglądaniu filmów. Przed w/w sprzętem miałem Radmora i Altusy 110 i myślę, że za pieniądze które wyłozylem za HK+Jamo nie kupiłbym dobrego kina domowego które sprawdziłoby się zarówno w odsłuchach stereo jak i kinie.
 

franeek

New member
No nic - chyba przestanę już odsłuchiwać i szukać . Teraz tylko poczekam na ceny i odpowiedni dla mnie czas na zakupy ;) Pozdrawiam
 
Do góry