Jamo S 406 - cały zestaw - rozeznanie ceny

marneo

New member
Witam serdecznie,
Potrzebuję pomocy w wycenie zestawu kolumn głośnikowych.
Posiadam zestaw Jamo s406. Stan idealny, w jasnym kolorze drewna. Poniżej link do albumu:
https://plus.google.com/photos/112155667787121498627/albums/6113111306765915025

Proszę o pomoc w wycenie tego zestawu za ile mogę go sprzedać bo ciężko mi określić wartość na ten moment. Na różnych serwisach są orientacyjne ceny ale nie będę tu podawał by nic nie narzucać.

Mam jeszcze pytanie co do zestawu Jamo s626 oraz s628 . Czy ten zestaw jest warty uwagi? Przymierzam się do s626 z sub 260 i nie wiem czy bardziej zainwestować w model niższy plus sub czy w wyższy bez suba.

Ogólnie obecny zestaw który posiadam jest wg mnie wystarczający, jednak z uwagi na przeprowadzkę i zmianę wystroju potrzebuje zakupić głośniki w kolorze czarnym lub białym a nie chce wydawać więcej niż około 2200zł...
 

marneo

New member
Ciekawy zestaw ale sam nie wiem, niezbyt kojarzę tą firmę i w sumie design głośników jamo 628 bardziej mi pasuje. W tym tygodniu wybieram się na odsłuch obydwu modeli, gdyż znalazłem u mnie w mieście taki fajny sklep który to udostępni :) Powiedzcie proszę jeśli ktoś posiada taki zestaw czy on fajnie gra ? Bo odpowiedzi w poście raczej brak .... szkoda że nikt nie chce podzielić się opinią :/
 
Do góry