jamo c 607

Jacekartur

New member
Witam,chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was posiada kolumny jamo c 607 i móglby coś o nich powiedziec,gdyż mało jest o nich na forach,a sprawiają wrażenie dosyć dobrych.
Pomieszczenie 23m wys 3.20
ampli 609
film 70%,konsola 10%,muza 20%, trochę depeszu,new romantic, rock
 

plum1

New member
Posiadam te kolumy w zestawie 7.1 z monitorami C 601. Kolumny mocne, pełnozakresowe, szczegółowe, dynamiczne. Jakość wykonania dobra, aczkolwiek made in china. Ciężke, stabilne.
 

don111

Banned
słuchałem C605, bardzo przyjemny bas, reszta co najwyżej średnia, góra słabo rozdzielcza, nie jest to rewelacja bo w zbliżonych cenach są lepsze kolumny wg mnie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz wysokie pomieszczenie i może Ci uciekać bas.
Efekt będziesz mieć jak w studni.
Do jakiej kwoty zakup ?
 

Jacekartur

New member
jaki jest rozmiar frontów,bo znalazłem dwa różne wymiary tych kolumn:
a)970x200x300 i waga 17.2 kg
b)850x185x255 i waga 12 kg
Nie ukrywam że wolałbym większe kolumny,gdyż mam na nie przygotowane miejsce.
pozdr
 

darpiot

New member
To już lepiej kupić MA BX6 za ok. 2900 fronty i za resztę poszukać suba nawet używanego. BX6 przynajmniej pewna i sprawdzona konstrukcja no i zagra...
 

Jacekartur

New member
duża różnica jest między mr6,a bx6?,bo chyba zdecydowałem się na monitor audio.
kupić jak mówi blackninja mr6 za 3700,czy dozbierać na bx6?
Jaka byłaby cena za bx6?
Na allegro znalazłem bx6 za 5.099,a z ampli onkyo nr 609 w zestawie za 6599.
To chyba dosyć przyzwoita cena.
 

ready1

New member
a czy ktoś wie . czy do frontów c 607 jest sens dokupować tyły i centralny z c 807. kiedyś bede chciał zmienić 607 na 807, więc musiałbym sprzedać tylko fronty 607. jak będzie to grało. prosze o opinie.
 

Sdolas

New member
Przed zakupem sporo czytałem.
Też na pierwszy rzut celowałem właśnie w Jamo.
W każdym sklepie odradzano mi te kolumny, mimo że opinie są o nich dobre to ponoć potrzebują solidnego wzmacniacza by fajnie rozpędzić spory głośnik basowy.
 

ready1

New member
jamo s 606 i s 608 to sie zgodze, ale klasa c (concert) 607 i wyższe urywają dupe.

a poza tym jeden ma jamo i mówi ze są ok, a drugi magnaty-bo jamo są do dupy. nikt mi nie powie ze zestaw od 4 tyś w góre może być do dupy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry