Jamo atmosphere

Kejup

Member
Bez reklam
Witam!
Natrafiłem na coś takiego jak w tytule i zastanawiam się nad zakupem tych kolumienek gdyż posiadam już zestaw jamo 5.1 i dzięki nim mógłbym rozbudować system do 7.1. Nie mam zbyt dużo miejsca a te kolumienek są w miarę płaskie i fajnie prezentują się na ścianie. Czy to zagra jakoś z HK avr255 i zestawem jamo s608hcs3?
 
Ostatnia edycja:

Morcine

New member
ja osobiście omijam szerokim łukiem kolumny typu plastik-fantastik. Przypuszczam że one nie są tanie koło 1000zł więc lepiej poszukać jakiś typowy surround od Jamo w obudowie "drewnianej" z możliwością powieszenia na ścianie.
 

Kejup

Member
Bez reklam
Wiadomo że drewniana kolumna jest lepsza ale ja mam kanapę przy samej ścianie i takie płaskie głośniki idealnie by pasowały a mogę je mieć za niecałe 100pln.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli dobrze kojarzę nie są to najnowsze głośniki (końcówka lat 90-tych) podobne były Jamo Art ,nie są to raczej głośniki typu plastic, jakiś poziom jakościowy reprezentują
Faktem jest ,że amplituner Harmana to niezły klocek i zasługuje na lepsze kolumny

Taka ciekawostka podobne kolumny (do powieszenia na ścianie) oferowała brytyjska firma Sequence ,z tym że były znacznie większe niż Jamo
 

Kejup

Member
Bez reklam
Jamo art też znalazłem. Nie ukrywam, że liczę na to że starsza konstrukcja z czasów kiedy jeszcze nie wszystko robili Chińczycy da radę jako tylna kolumna surround. Zależy mi aby był to płaski głośnik ze względu na brak miejsca oraz cena za którą można je kupić kusii do wypróbowania ich.
 

Morcine

New member
też mam kanape przy samej ścianie i mam głośniki dipolowe (11cm głębokość), wejdź na olx i wpisz Kolumny Jamo E 4SUR 8 Ohm są za 69zł
 

Morcine

New member
jako surround-y mam Monitor Audio BxFx i w kinie są na tyle dobre że dokupiłem kolejną parę. Do muzyki raczej odpadają w tej cenie BX2 są lepsze ale w kinie BxFx robią niezłe efekty.
 
Do góry