Jamo A102 czy jednak coś innego?

mKotek

New member
Witam,
Po dłuższym czytaniu forum i pytaniach o wybór ampli i głośników do KD zdecydowałem się jednak rozłączyć tematy (temat o ampli i KD tutaj). Ampli raczej wybrałem, jeszcze tylko pytanie o moment zakupu. Pozostaje kwestia zestawu głośników 5.1.

Po długich dyskusjach z żoną muszę ustąpić i znaleźć głośniki małej wielkości. Moje dotychczasowe fronty Tannoy M2 idą na dół, a do salonu trzeba wybrać jakieś minimalne głośniki.

Po przeanalizowaniu forum, wybór prawdopodobnie padnie na Jamo A102 HCS5, które w What Hi Fi zdobyły w 2007 roku tytuł Best Buy dla głośników poniżej 500 funtów w kategorii Style Speaker Package.

Czy możecie zgłosić kontrpropozycję i czy te głośniczki (bo inaczej nie można ich nazwać) wystarczą do nagłośnienia salonu 5,5mx4m?

Jeszcze raz podkreślam - zdaję sobie sprawę z konsekwencji - małe nie może grać zbyt dobrze, ale rozmiar ma tu znaczenie decydujące, a nie stać mnie na rozwiązanie typu np. Q-AV, które w zakresie kina domowego łączy w sobie wielkość i jakość w zakresie KD.

Kotek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawdź HKTS 11
549292378.jpg
 
Do góry