Jakikolwiek HD, to 20zł/miesiąc.

Meon

New member
Witam,
na telewizje mogę wydać maksymalnie ok 20zł/miesiąc. Nie zależy mi na 2 kanałach HD(jakiś sportowy oraz TVP HD). Telewizor kupiłem Panasonic plazmowy 42'. TVN na kartę jest idealny, tylko gdyby miał chociaż te 2 kanały :/ Było podobno tvp hd za free, a wycofali :/ Dekoder, jaki może załatwić znajomy kosztuje ok 550zł, ma HD, nagrywanie itp...
Co byście zrobili na moim miejscu zrobili?

Pozdr.
 

Maxavelli

New member
Telewizor i tuner za 4tysiace, a nie stac Cie na telewizje? Zapomnij o HD przy 20 PLN/miesiac - najntaniej wychodzi chyba poki co N.
 

Meon

New member
Telewizor 2 tys, dekoder 550zł - jest to wydatek jednorazowy.
Taka telewizja wiąże się z umową, a nie wiem jak będzie z pieniądzmi.
Ile wyjdzie taka n-ka miesięcznie?
 

rilicek

New member
Jeżeli nie muszą być to polskie kanały to na satelicie ASTRA masz następujące kanały FTA:
1. Arte HD niemiecki
2. Das Erste HD niemiecki
3. Anixe HD niemiecki
4. ZDF HD niemiecki
5. Eins Festival HD niemiecki
 

Meon

New member
A słyszałem o jakimś "TVP na kartę", czy coś takiego...
Jest co kupować dekoder "na przyszłość" za 550zł, skoro można za 250 kupić podobny, bez odbioru HD?
Wiecie może, co ten TVP kombinuje? Bardzo by mi zależało na TVP HD oraz chociaż jednym sportowym w HD.

Pozdrawiam
 

wtykacz

New member
Lepiej przeczytaj dokladnie...
O ile sie nie zmienilo to...
Minimum musisz zamowic 2 pakiety tematyczne po 16zl/mc za kazdy pakiet, a wtedy dostajesz przymusowo podstawowy pakiet "Informacje" w cenie 6zl/mc.
Razem 2x16+6=38zl.
Tanszej oferty nie ma w "n".

Pakiet "Informacje" jest za darmo w przypadku zamowienia 3 pakietow tematycznych w abonamencie miesiecznym, wtedy pakiet podstawowy "Informacje" dostajesz za 0zl. Razem w tym przypadku to 48zl za 4 pakiety.

Ale w tym przypadku to juz lepiej podpisac umowe z PROMOCJI, poniewaz wtedy za 48zl dostajesz wszystkie pakiety tematyczne na 13 m-cy (na caly okres umowy) , ktore normalnie kosztowalyby ciebie 80zl/mc.

PS: :D
Za 20zl to mozesz sobie zamowic minimalny pakiet w analogowej telewizji osiedlowej. Przynajmniej takie uslugi swiadczy w moim miescie pewna firma...
 
Ostatnia edycja:

Maxavelli

New member
Od wrzesnia nie mozna juz podpisac umowy na "normalnych" warunkach (placac horrendalna kwote za dekoder). Teraz w tansyej promocji na pocyatek komplet, a potem MINIMUM 3 pakiety po 16 PLN kazdy + informacja i rozrywka w gratisie (czyli calosc 48 PLN). No i jest jeszcze FULL na 2 lata z pelnym VODem i filmowymi opcjami dodatkowymi za 99 PLN miesiecznie.
 

Meon

New member
Zamówiłem w cyfrze+(umowa na 13 miesięcy) pakiet mini, przez 9 miesięcy 20zł/miesiąc, przez pozostałe 4 - 40zł/miesiąc. W tym wszystkie kanały HD gratis, HBO itp.. przez pierwsze 4 miesiące gratis, później można zrezygnować, jednak takie jak eurosport hd i tak będą :)
 

vital

New member
Meon napisał:
Zamówiłem w cyfrze+(umowa na 13 miesięcy) pakiet mini, przez 9 miesięcy 20zł/miesiąc, przez pozostałe 4 - 40zł/miesiąc. W tym wszystkie kanały HD gratis, HBO itp.. przez pierwsze 4 miesiące gratis, później można zrezygnować, jednak takie jak eurosport hd i tak będą :)


To szkoda, że nie dopytałeś zanim zamówiłeś. Wszystkie opcje HD są za darmo, i owszem. Przez 4 miechy masz za darmo HBO, Canale itp. Rozumiem, że za 4 miesiące rezygnujesz z HBO, Canal +, etc. Z automatu rezygnujesz z opcji HD na te kanały. A jak zrezygnujesz z jakiejkolwiek opcji HD w trakcie trwania umowy, to za resztę kanałów HD płacisz wg stawek operatora.
Długo się zastanawiałem nad wyborem platformy, dzwoniłem do wszystkich, ale nawet ten telewizor w C+ mnie nie skusi.
Radzę ci dobrze, póki masz czas - zastanów się, bo przy założeniu wydania 20 PLN na TV po 4 miechach się ostro zdziwisz.
 

SIM-SAT

Banned
Bzdury piszesz i tyle.

Meon ma rację: można zrezygnować z HBO i Canal+, w 4 miesiącu, a 5*HD nadal zostaje gratis. Wczytaj się dobrze- te 2 pozycje (5*HD i HD Premium), to dwie odrębne rzeczy.
 

Meon

New member
Wiecie może dokładnie jakie kanały HD będą przez i po tych 4 miesiącach?
U mnie prawdopodobnie we wtorek będzie zamontowane, a ciekawi mnie to, na ich stronie nie mogę znaleźć informacji, jaki w HD, a jaki nie.
 

bubu54142

New member
Też mnie interesuje jakie kanały HD powinny być.Mam umowę na 2 lata jako nowy abonent i z Hd mam:MTV,2xEurosport,National Geo,Animal Planet.Te kanały mam na 2 lata.Czy to wszystko?
 

SIM-SAT

Banned
Jeszcze FilmboxHD. Canal+HD (film i sport) i HBOHD, jeśli masz zamówione te opcje premium (jeśli promocja z TV, to na pewno masz i też 2 lata gratis)
 
Do góry